Vyhľadávanie:

Firemné športové podujatia v roku 2011

Firemné športové podujatia v roku 2011

Altius - Citius - Fortius!
Faster - Higher - Stronger!
Rýchlejšie - Vyššie - Silnejšie!


Tri slová, ktoré už desaťročia spájajú športovcov celého sveta vo veľkej olympijskej rodine. Súťažiacim dávajú silu a vytrvalosť, aby sa mohli ešte svedomitejšie a lepšie pripraviť na nastávajúce olympijské hry. Aj keď Pierre Coubertin - otec myšlienky olympijských hier povedal, že nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa, väčšina športovcov celé štyri roky počas prípravy na ďalšiu olympiádu sníva o tom, že bude stáť na najvyššom stupienku a na jeho počesť sa bude hrať štátna hymna.

Naši zamestnanci - športovci U. S. Steel Košice majú tak trochu oproti týmto olympionikom výhodu v tom, že nemusia čakať štyri roky. Majú svoju olympiádu, zimnú i letnú, ktorá sa koná každý rok. Popri náročnej práci našich zamestnancov je to krásna forma zdravej relaxácie. Pre každého je česť a krásny pocit postaviť sa na stupeň víťazov a byť najlepší v silnej konkurencii spolupracovníkov.

Len nedávno sa uskutočnili súťaže letnej olympiády USSK, na dvere klope rok 2011 a pred nami je zimná olympiáda s pestrým programom. Všetko sa to začne v stredu 19. januára 2011, keď na ľad v Steel aréne vykorčuľujú hokejisti, aby odštartovali už neuveriteľný 44. ročník hokejového turnaja o majstra USSK a Putovný pohár prezidenta spoločnosti. Tento hokejový šampionát sa bude konať v rámci 15. ročníka zimnej olympiády a potrvá do 15. februára 2011. Pestrý program zimných športov pokračuje v sobotu 22. januára, keď sa milovníci bežeckého lyžovania stretnú na pretekoch v bielej stope, ktorá sa uskutoční v lyžiarskom bežeckom areáli na Kojšovskej holi.

Pred veľkou olympijskou súťažou na Jahodnej, ktorá sa uskutoční v sobotu 12. februára 2011, bol na základe priaznivého ohlasu z tohtoročnej zimnej olympiády do programu znovu zaradený tréning lyžiarov prihlásených na preteky v obrovskom slalome. Pretekári, ktorí sa do 25. januára prihlásia do súťaže v obrovskom slalome, si budú môcť zatrénovať na vytýčenej trati na Jahodnej vo štvrtok 27. januára, 3. februára a 10. februára od 18. 00 do 20.00 hod. Pri nástupe na vlek budú povinne kontrolované identifikačné karty zamestnancov USSK.

V sobotu 12. februára 2011 budú na Jahodnej štartovať lyžiari nielen v obrovskom slalome, ale aj v snouborde. Nebude chýbať ani XIII. ročník súťaže detí zamestnancov rôznych vekových kategórií v obrovskom slalome a jedenásty ročník Detského zimného karnevalu. Oceľ východu v prvom januárovom čísle uverejní aj športový kalendár na rok 2011. Okrem iného sa dozviete, že XXI. ročník letnej olympiády sa začína už 9. mája súťažou vo veľkom futbale o majstra USSK pre rok 2011. Ostatné športy letnej olympiády sa kvôli štátnemu sviatku (1. 9. 2011) uskutočnia skôr než po iné roky, a to už v auguste. Konkrétne v dňoch 25.- 28. augusta, jedine golf sa odohrá 3. septembra na Alpinke.

Informácie, organizačné zabezpečenie, zloženie organizačného výboru s kontaktnými údajmi pre zaslanie prihlášok, ako aj prihlášky do súťaží zimnej olympiády sú už od 8. decembra 2010 k dispozícii na intranete. Upozorňujeme, že záväzné prihlášky do súťaží je potrebné zaslať do týchto termínov: beh na lyžiach do 14. januára 2011, obrovský slalom a snoubord do 4. februára 2011. Záujemcovia o tréningy lyžiarov zjazdárov na Jahodnej môžu svoju účasť nahlásiť do 25. januára 2011.

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...