Vyhľadávanie:

Hádzanári o druhú priečku

Hádzanári o druhú priečku

Po reprezentačnej prestávke, počas ktorej odohrali hádzanári Slovenska, účastníci ME v dňoch 17. - 27. januára 2008 v Nórsku, dve priateľské medzištátne stretnutia proti Švajčiarsku, pokračovala cez víkend hádzanárska extraliga mužov zápasmi 10. kola. Hádzanári Inžinierskych stavieb Košice, ktorých okrem iných sponzorsky podporuje U. S. Steel Košice, mali výhodu domácej palubovky, na ktorej hostili nováčika súťaže z Martina. Ten síce začal proti skúsenému tímu Košičanov bez rešpektu, patrila im úvodná päťminútovka, potom však skúsenejší domáci prevzali iniciatívu a zápas hravo dotiahli do víťazného konca.

Svojho súpera zdolali rozdielom 13 gólov 37:24. V tabuľke je celok IS Košice so ziskom 14 bodov na 2. mieste, ale iba lepším skóre než majú na tretej priečke Nové Zámky. A práve s týmto súperom sa zajtra v stredu, 7. novembra, o 18., hodine Košičania vo svojej hale na Alejovej (vedľa Hornbachu) stretnú. Na tento súboj všetkých priaznivcov mužskej hádzanej touto cestou pozývajú. Novozámčanom majú čo odplácať, veď v prvom zápase na palubovke zverenci trénera Jána Hruščáka prehrali. Víťazstvo by im pomohlo a na 2 body by sa odpútali od svojho súpera v tabuľke.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...