Vyhľadávanie:

HC Košice spúšťa predaj permanentiek

HC Košice spúšťa predaj permanentiek

Vývoj pandemickej situácie a zmena opatrení s účinnosťou od 19.01.2022 dáva možnosť účasti obmedzenému počtu divákov na zápasoch Tipos Extraligy v režime OP, pričom klub zatiaľ ráta so zaplnením 25% kapacity haly.  

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “Samozrejme vítame uvoľnenie opatrení a pevne veríme, že ďalší vývoj umožní zaplnenie 50% kapacity haly, čo by bolo v aktuálnej situácii prospešné pre všetky kluby. Ako sme pred sezónou fanúšikom sľúbili, aj keď až v priebehu sezóny, ponúkame im možnosť zakúpenia permanentky na zvyšné zápasy sezóny vrátane play-off s výrazným cenovým zvýhodnením. Podobne ako pri vstupenkách, prednostné právo nákupu a výberu miesta budú mať permanentkári zo sezóny 2019/2020. Po skončení predaja akutálnych permanentiek bude predaj vstupeniek prebiehať už bez fázy zvýhodneného predpredaja pre permanentkárov. Keďže pri obsadení každého 2. radu nie je možné garantovať obsadenie ich pôvodných sedadiel, rezervácie zo sezóny 2019/2020 budú prenesené do budúcej sezóny. ”

Ceny permanentiek:

  • Detská permanentka 30 Eur.
  • Permanentka pre dospelých 120 Eur.

V cene permanentiek je vstup na zápasy, na ktorých bude umožnená divácka kulisa a pletený šál vytvorený pri príležitosti osláv 100-ročnice (bude odovzdaný na prvom domácom zápase play-off).

Termíny predaja permanentiek:

  • 21. - 24. 1. - predpredaj pre permanentkárov
  • 25. 1. - voľný predaj

Predaj bude prebiehať na stránke vstupenky.hckosice.sk do 25. 1.

Po zakúpení permanentky si fanúšikovia budú môcť permanentky (plastové kartičky) prevziať v priestoroch Steam factory v OC Optima v stredu 26. 1. a štvrtok 27. 1. od 15.00 do 20.30 alebo v pokladni Steel arény v piatok 28. 1. od 16.00 do 18.00.

Podmienky:

  • Vstup na zápasy bude umožnený len držiteľom permanentiek, ktorí spĺňajú vždy aktuálne požiadavky vyplývajúce z protipandemických opatrení. Súčasný režim je OP*. V prípade nevyužitia permanentky z dôvodu nesplnenia podmienok opatrení držiteľovi permanentky nevzniká nárok na peňažnú náhradu/vrátenie peňazí.
  • Vstup bude umožnený len na zápasy, na ktorých bude v rámci protipandemických opatrení umožnená účasť divákov. V prípade nemožnosti účasti divákov/uzatvorenia štadiónov v rámci protipandemických opatrení, nevzniká držiteľom permanentiek nárok na peňažnú náhradu/vrátenie peňazí.
  • Predpredaj permanentiek bude prebiehať prostredníctvom zaužívaných PIN-kódov. Permanentkári zo sezóny 2019/2020, ktorí zatiaľ o PIN-kód nepožiadali, tak stále môžu urobiť na stránke vstupenky.hckosice.sk.
  • Miesta zakúpené na zvyšné zápasy aktuálnej sezóny nebudú predmetom rezervácie pre budúcu sezónu. Pre predaj permanentiek na sezónu 2022/2023 budú uplatniteľne rezervácie miesta zo sezóny 2019/2020.

*Vyhláška č. 5 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam hromadných podujatí zo dňa 17.01.2022 (účinná od 19.01.2022) (ďalej len „Vyhláška“) vyhláška_5/2022_V.v.SR (minv.sk)

Podľa Vyhlášky sa za osobu v režime očkovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „režim OP“) sa považuje:

a) osoba kompletne očkovaná,

b) osoba, ktorá má kontraindikáciu očkovania proti ochoreniu COVID-19 v zmysle odborného usmernenia Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky vo veci kontraindikácie očkovania proti ochoreniu COVID 19 (ďalej len „odborné usmernenie MZ SR) a zároveň je schopná sa preukázať 1. certifikátom o výnimke z očkovania podľa odborného usmernenia MZ SR, ktorý je v prílohe a 2. negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu,

c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.


Za kompletne očkovanú osobu sa na účely Vyhlášky považuje:

a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo

b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo

c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, avšak nie viac ako jeden rok po aplikácii poslednej dávky, alebo

d) osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku.

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...