Vyhľadávanie:

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka končí už dnes

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka končí už dnes

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka potrvá už len do stredy 21. septembra. Neváhajte a pošlite svoj hlas už dnes.

Stačí na to pár jednoduchých krokov:

  1. Choďte na stránku: CFO ROKA, a kliknite na tlačidlo Hlasovať
  2. Zaregistrujte sa: zadajte svoj e-mail a zvoľte si heslo. Bude vám zaslaný verifikačný e-mail a odkaz, cez ktorý môžete hlasovať.
  3. Označte Silviu Gaálovú, viceprezidentku USSK pre financovanie a odošlite svoj hlas cez tlačidlo pod menami finalistov.
  4. Ak ste sa už snažili zaregistrovať ale vám neprišiel verifikačný e-mail, skúste sa znovu prihlásiť alebo zmeniť heslo. Zmeniť heslo môžete na nasledovnej stránke: https://www.cforoka.sk/wp-login.php?action=lostpassword

Ako sme písali v predchádzajúcom článku, titul CFO roka je ocenením finančných riaditeľov za mimoriadne výsledky a prínos k modernému finančnému manažmentu.

Silvia Gaálová z U. S. Steelu Košice je jednou zo siedmich nominovaných. Na ocenenie bola navrhnutá aj predchádzajúci rok. Finančný tím S. Gaálovej sa v uplynulých rokoch podpísal pod viaceré aktivity a projekty, ktoré boli prínosom pre košickú firmu. Kľúčové rozhodnutia sa týkali optimalizácie objemu výroby a manažmentu pracovného kapitálu. Spoločnosť momentálne nečerpá žiadne úvery, splatila v plnej výške bankový úver v objeme 350 miliónov eur, ako aj 150 miliónov dolárov od materskej spoločnosti.

Silvia Gaálová v rozhovore pre týždenník Trend, ktorý je spoluorganizátorom súťaže, uviedla: „K zlepšeniu podnikateľského prostredia na Slovensku by prispelo zjednodušenie a zníženie byrokracie v oblasti účtovníctva a daní, vrátenie sa k rovnej dani a nižšej sadzbe. Pre plán dekarbonizácie je nutným predpokladom verejná podpora v súlade s pravidlami štátnej pomoci, posilnenie infraštruktúry, dostatok „zelenej” elektriny, ako aj konkurencieschopné ceny energií.“

Viac v článku:

U. S. Steel Košice - Viceprezidentka Silvia Gaálová je opäť medzi finalistami súťaže o finančného riaditeľa roka

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...