Vyhľadávanie:

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka končí už dnes

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka končí už dnes

Hlasovanie o finančného riaditeľa roka potrvá už len do stredy 21. septembra. Neváhajte a pošlite svoj hlas už dnes.

Stačí na to pár jednoduchých krokov:

  1. Choďte na stránku: CFO ROKA, a kliknite na tlačidlo Hlasovať
  2. Zaregistrujte sa: zadajte svoj e-mail a zvoľte si heslo. Bude vám zaslaný verifikačný e-mail a odkaz, cez ktorý môžete hlasovať.
  3. Označte Silviu Gaálovú, viceprezidentku USSK pre financovanie a odošlite svoj hlas cez tlačidlo pod menami finalistov.
  4. Ak ste sa už snažili zaregistrovať ale vám neprišiel verifikačný e-mail, skúste sa znovu prihlásiť alebo zmeniť heslo. Zmeniť heslo môžete na nasledovnej stránke: https://www.cforoka.sk/wp-login.php?action=lostpassword

Ako sme písali v predchádzajúcom článku, titul CFO roka je ocenením finančných riaditeľov za mimoriadne výsledky a prínos k modernému finančnému manažmentu.

Silvia Gaálová z U. S. Steelu Košice je jednou zo siedmich nominovaných. Na ocenenie bola navrhnutá aj predchádzajúci rok. Finančný tím S. Gaálovej sa v uplynulých rokoch podpísal pod viaceré aktivity a projekty, ktoré boli prínosom pre košickú firmu. Kľúčové rozhodnutia sa týkali optimalizácie objemu výroby a manažmentu pracovného kapitálu. Spoločnosť momentálne nečerpá žiadne úvery, splatila v plnej výške bankový úver v objeme 350 miliónov eur, ako aj 150 miliónov dolárov od materskej spoločnosti.

Silvia Gaálová v rozhovore pre týždenník Trend, ktorý je spoluorganizátorom súťaže, uviedla: „K zlepšeniu podnikateľského prostredia na Slovensku by prispelo zjednodušenie a zníženie byrokracie v oblasti účtovníctva a daní, vrátenie sa k rovnej dani a nižšej sadzbe. Pre plán dekarbonizácie je nutným predpokladom verejná podpora v súlade s pravidlami štátnej pomoci, posilnenie infraštruktúry, dostatok „zelenej” elektriny, ako aj konkurencieschopné ceny energií.“

Viac v článku:

U. S. Steel Košice - Viceprezidentka Silvia Gaálová je opäť medzi finalistami súťaže o finančného riaditeľa roka

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...