Vyhľadávanie:

Kevin Bradley novým výkonným viceprezidentom a finančným riaditeľom

Kevin Bradley novým výkonným viceprezidentom a finančným riaditeľom

Dňa 26. júla 2017 United States Steel Corporation oznámila vymenovanie Kevina Bradleyho za nového výkonného viceprezidenta a finančného riaditeľa.

Kevin Bradley prevezme výkonnú zodpovednosť za dohľad a vedenie celej finančnej sekcie vrátane finančného plánovania a analýzy, externých hlásení, kreditných, daňových a pokladničných služieb, vzťahov s investormi, internej kontroly a administratívneho dohľadu nad interným auditom. Bude takisto aktívne prispievať k vývoju a implementácii strategických priorít vrátane pokračujúcich transformačných úsilí.

Kevin Bradley strávil predošlých 11 rokov v spoločnosti Terex Corporation. Počas pôsobenia     v Terexe zastával  pozíciu prezidenta dvoch kľúčových obchodných jednotiek -  Finančné služby Terex a Žeriavy Terex. Neskôr, v roku 2013, bol vymenovaný za hlavného viceprezidenta a finančného riaditeľa na korporačnej úrovni. 

Pred pôsobením v Terexe strávil Kevin takmer 20 rokov prácou v priemysle poskytovaním finančných služieb pre spoločnosti GE Capital a AT&T Capital.  

Kevin získal svoj bakalársky titul v účtovníctve na Montclair State University.

Ďalšie články

Skontrolujte si, aby ste mohli darovať

Skontrolujte si elektronické doručenie Potvrdenia o zaplatení dane. Ak nemáte Dohodu o elektronickej komunikácii, vyzdvihnite si doklad osobne na mzdovej učtárni najneskôr do 24.4.2026.

Automobilky a oceliarne jednotne.

Včera vyšla spoločná výzva oceliarskeho a automobilového priemyslu, čo je unikátny čin. Doteraz sme počuli len o tom, že automobilky chcú lacné plechy. EÚ zas trvala na tom, aby plechy spĺňali také environmentálne nároky, že lacné nemohli byť. Tentokrát dali výrobcovia áut a ocele veľmi silné spoločné vyhlásenie.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...