Vyhľadávanie:

Komu prialo šťastie

Komu prialo šťastie

Sobotňajší benefičný koncert s názvom Štedré vločky bol bezpochyby pekným vianočným darčekom, ktorý všetkým Košičanom venovala U. S. Steel Košice. Ani chladné počasie neodradilo dav začínajúci pri pri soche Immaculata, tiahnuci sa až takmer k obchodnému domu Tesco, aby si nechal ujsť pekný hudobný zážitok.

Hlavnú i priľahlé bočné uličky na dve hodiny rozozvučali gitary a klávesy hudobných skupín Second Chance, Sedona, Mekbet a Beg Bajazid. O dobrú náladu a moderovanie programu sa staral zabávač Juraj Mokrý. Po kolotoči zábavy a hudby sa pohľady prítomných upriamili na veľkoplošnú obrazovku, z ktorej bolo možné sledovať prenos z koncertu v Štátnom divadle. O to, aby v piatok padali vločky skutočne štedré, sa postaralo žrebovanie tomboly, v ktorej bolo možné vyhrať hodnotné ceny. Nakoľko podmienkou na výhru bola prítomnosť pri žrebovaní a prevzatie si ceny priamo na pódiu, stalo sa, že si vyžrebovaní výhercovia ceny nevyzdvihli. Z tohto dôvodu sme spomedzi ústrižkov žrebovali v redakcii náhradných výhercov.

Šťastie sa tentoraz usmialo na týchto z nich: Gabriela Póčová, Jesenná 22 - poukážka na nákup tovaru v hodnote 1000 Sk od OD Tesco; Ján Koválčik, Palárikova 1 - silvestrovský večer pre 2 osoby v penzióne U leva; Karol Kováč, Bukurešťská 7 - športová súprava zn. Atak; Anna Jarošková, Palárikova 11 - víkendový pobyt v penzióne u Leva pre dve osoby; Daniel Peťovský, Klimkovičova 20 - zájazd podľa vlastného výberu v hodnote 5000 Sk od CK Ferrotour, Jela Textorisová, Gagarinovo nám. 8 - poukážka na kúpu vianočného stromčeka; Emily Bučinová, Petzvalova 4 - večera pre 2 osoby v penzióne U leva; Ján Tocimák, Sputniková 9 - týždenná permanentka na lyžiarske vleky Ski Plejsy.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...