Vyhľadávanie:

KORAD púta pozornosť

KORAD púta pozornosť

Električka s logom spoločnosti U. S. Steel Košice a radiátormi KORAD v rámci propagačnej akcie našej spoločnosti spojenej so stretnutiami so zákazníkmi i perspektívnymi kupcami najznámejšieho výrobku U. S. Steel Košice pútali v sobotu, 3. mája, v historickom centre Košíc pozornosť okoloidúcich.
Tí mali možnosť v interiéri električky Dopravného podniku mesta Košíc hovoriť s prezidentom spoločnosti Georgeom F. Babcokom a jeho manželkou Kathleen, ktorí vyžrebovali výhercov v súťaži s radiátormi KORAD o hlavnú výhru 10 tisíc korún či o iné zaujímavé ceny. O radiátoroch mohli hovoriť s generálnym manažérom pre predaj výrobkov na technické využitie Marcelom Palaiom či ďalšími predstaviteľmi fabriky a prevádzky Radiátory. Ich záujem o radiátory KORAD bol veľký, podujatie sa vydarilo, hostia navštevovali električku celé popoludnie.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...