KONTAKT  |    _eng _sk

Martin Tuček generálnym manažérom pre nákup
           Pridané: 21.07.2008
Autor: Marián HUTŇAN
Kategória: 29/2008

Novým generálnym manažérom spoločnosti U. S. Steel Košice, s.r.o., pre nákup je od 1. mája 2008 Martin Tuček (1967), ktorý vo funkcii nahradil Deborah A. Grabe. Tá sa po návrate do USA ujala funkcie generálnej manažérky U. S. Steel Corporation pre obchodné plánovanie.

M. Tuček získal vysokoškolské vzdelanie na Technickej univerzite v Košiciach. V košických železiarňach začal pracovať po ukončení štúdií v roku 1990. Prvé skúsenosti získaval v DZ Oceliareň, postupne prešiel viacerými pozíciami na oddeleniach marketingu, obchodu (predaj), bol šéfom tzv. skupiny Trading, pracoval ako riaditeľ na zákazníckom servise. V roku 2001 ho vymenovali za generálneho manažéra pre predaj v Srbsku, od 26. mája 2005 do tohtoročného návratu do Košíc pracoval v centrále U. S. Steel v Pittsburghu ako Mill Marketer pre prevádzky v Mon Valley a pre pocínované plechy (Gary Works, Midwest a East Chicago).

"Pri práci v tejto funkcii chcem používať zdravý sedliacky rozum. Teda nakupovať lacno, dobre a najmä rýchlo. Budem sa snažiť zintenzívniť komunikáciu nielen v rámci úseku, ale aj medzi úsekmi, pretože pri dobrej komunikácii je možné ušetriť veľké množstvo peňazí. Chcel by som posilňovať vedomie, že každý nákupca má nielen právo, ale aj povinnosť rozhodovať a, samozrejme, musí zároveň akceptovať aj zodpovednosť za svoje rozhodnutia," povedal pre Oceľ východu nový GM pre nákup.

M. Tuček je ženatý, s manželkou Denisou, tiež zamestnankyňou U. S. Steel Košice, v súčasnosti na materskej dovolenke, vychovávajú dve deti: osemročného Adama a štvorročného Patrika, ktorý sa narodil počas pobytu rodiny Tučekových v srbskom Belehrade.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...