Vyhľadávanie:

Metalografia 2010

Metalografia 2010

Vo Vysokých Tatrách sa dnes, 28. apríla, začína trojdňové medzinárodné sympózium z materiálových vied Metalografia 2010. Podujatie, ktoré sa koná od roku 1969 v trojročných intervaloch, organizuje katedra náuky o materiáloch Hutníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach (TUKE) v spolupráci so Slovenskou akadémiou vied, pobočkou Slovenskej hutníckej spoločnosti pri Hutníckej fakulte TUKE a Výskumom a vývojom USSE.

Stretnutie materiálových odborníkov z Európy i zámoria je príležitosťou na výmenu najnovších poznatkov v oblasti vývoja nových materiálov a pri riešení výrobných problémov za pomoci metalografie. Do kongresového centra Academia v Starej Lesnej odcestovala so svojimi príspevkami i skupina výskumníkov a vývojárov z odboru metalografia a analýzy porúch Výskumu a vývoja USSE.

Viac o sympóziu v budúcom vydaní Ocele východu.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...