Vyhľadávanie:

Mikulášska párty už v piatok

Mikulášska párty už v piatok

Nezabudnite si doniesť so sebou mikulášsku čiapku, klobúk a vianočnú ozdobu

U. S. Steel Košice v spolupráci s Magistrátom mesta Košice pripravuje v piatok, 5. decembra 2003 o 17.00 hod. na Hlavnej ulici, mikulášske podujatie pod názvom "Mikulášska chihuahua párty". Program sa začne slávnostným otvorením košických Vianoc, a to symbolickým rozsvietením vianočnej výzdoby v meste. Košičanom a ich rodinám sa prihovorí v oficiálnej časti programu primátor mesta Zdenko Trebuľa a prezident spoločnosti U. S. Steel Košice Christopher J. Navetta. Následne sa začne na javisku pri soche Immaculata zábavný program, v ktorom sa budú môcť zapojiť všetky deti, bez rozdielu veku, do súťaží o najkrajšiu mikulášsku čiapku či klobúk a najzaujímavejšiu vianočnú ozdobu. Stačí, ak si doma zhotovené veci prinesú so sebou na Hlavnú ulicu a o všetko sa už postará porota v podobe animačných postavičiek anjelika, čerta a vločky.

Jeden z najhranejších hudobných hitov "chihuahua" zaznie v priebehu večera niekoľkokrát a porota bude spomedzi všetkých prítomných detí vyberať najlepšieho "chihuahua" tanečníka, ktorý získa za odmenu peknú cenu. Zábava s pekným programom, sladkou nádielkou od U. S. Steel Košice a peknými darčekmi od Mikuláša, bude trvať približne do 19.00 hod. Na podujatie ste pozvaní všetci so svojimi ratolesťami hlavným organizátorom podujatia a sponzorom košických Vianoc, spoločnosťou U. S. Steel Košice.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...