Vyhľadávanie:

Minuloroční jubilanti dostávajú pamätné medaily poštou

Minuloroční jubilanti dostávajú pamätné medaily poštou

Tak isto ako v roku 2020, ani vlani neumožnila pandémia usporiadať tradičné stretnutia pre jubilantov, ktoré sa mali konať koncom jesene.  Na jubilujúcich zamestnancov však spoločnosť nezabudla.

Vlani sme mali 338 zamestnancov, ktorí vo firme odpracovali 30 rokov a 304 zamestnancov má na svojom konte 35 odpracovaných rokov. Všetci jubilujúci zamestnanci dostávajú pamätnú medailu a ďakovný list poštou, na domáce adresy, ktoré im kolegovia z Ľudských zdrojov posielajú práve v týchto dňoch.

40 odpracovaných rokov si vlani pripomenulo 88 zamestnancov, z tohto počtu bolo 28 žien a 60 mužov. 45-ročné jubileum mali 5 zamestnanci, medzi nimi i jedna žena.

Aj títo jubilanti dostanú poštou na domácu adresu ďakovný list a pamätnú medailu. Okrem toho dostanú na pamiatku aj krásne náramkové hodinky. Zamestnanci z divíznych závodov si ich prevezmú vo svojich DZ a zamestnanci vedenia spoločnosti v Zamestnaneckom centre.

Finančnú odmenu dostali všetci jubilanti v tom mesiaci, v ktorom dovŕšili pracovné jubileum.

 

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...