KONTAKT  |    _eng _sk

Na Jahodnej o plechoch pre automobilky
           Pridané: 28.09.2009
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 39/2009

Pracovný seminár členov Spoločnosti Oceľové Pásy

Po piatich rokoch sa Jahodná pri Košiciach znovu stane miestom stretnutia členov Spoločnosti Oceľové Pásy (SOP). V dňoch 12. - 14. októbra sa tu zídu účastníci 66. odborného seminára na tému Pozinkovaný materiál pre automobilový priemysel. Podujatie organizuje U. S. Steel Košice v spolupráci so Spoločnosťou Oceľové Pásy.

Dvojdňové stretnutie sa začne plenárnym zasadaním SOP, po ňom bude nasledovať odborná časť seminára. Ako nás informoval Mirko Král z útvaru Riadenie kvality, ktorý podujatie zabezpečuje, s prednáškami vystúpia Katarína Vojaček z útvaru Riadenie kvality a odborníci Výskumu a vývoja USSE Jozef Bilý, Vladimír Kundracik a Anton Baron. Seminár uzavrie exkurzia v prevádzkach košickej oceliarne.

Predchodcom Spoločnosti Oceľové Pásy bola odborná skupina Výroba pásov, ktorá vznikla v roku 1973 a jej členmi boli poprední odborníci z oblasti výroby a vývoja pásových ocelí vo vtedajšom Československu. Odborná skupina sa v roku 1994 transformovala na Spoločnosť Oceľové Pásy. Ani rozpad Československa neznamenal žiadnu zmenu v členskej základni a v spôsobe práce. Pôvodne celoštátna skupina sa stala skupinou česko - slovenskou, či medzinárodnou.

Od roku 1973 zorganizovali 65 pracovných seminárov a sedem medzinárodných konferencií. V súčasnosti má toto dobrovoľné združenie občanov a právnických osôb 33 aktívnych členov a 19 seniorov. U. S. Steel Košice je jedným z deviatich členov - právnických osôb.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...