Vyhľadávanie:

Na ľade súboj troch tímov

Na ľade súboj troch tímov

Od roku 2003 sa pravidelne konal priateľský hokejový zápas medzi mužstvami Cassovia Super Stars a Bohemia Steelers. Domáci tím Cassovia Super Stars, ktorý tvoria zamestnanci z radov obchodníkov USSK, si zmenil názov na Košice Stars. Mužstvo Bohemia Steelers reprezentujú hráči z firiem českých zákazníkov. V doterajších trinástich vzájomných stretnutiach viedli v sérii na zápasy naši obchodníci 8:5. Tohto roku sa situácia trochu zmenila a namiesto jedného zápasu sa v štvrtok 17. marca 2016 uskutoční na ľade v Steel aréne hokejový turnaj. K spomínaným dvom celkom pribudlo kombinované mužstvo s názvom International Team. Preto organizátori pozmenili program. Hrať sa bude systémom  každý s každým len 2 x 20 minút čistého času. Otvárací ceremoniál turnaja je naplánovaný na 16.30 hod. a po ňom sa odohrajú tri zápasy. O 16.45 hod. Košice Stars – Bohemia Steelers, o 18.00 hod. International Team – Košice Stars a o 19.00 hod. Bohemia Steelers – International Team.

Tohtoročné meranie síl troch mužstiev sľubuje zaujímavý a dramatický hokej, na ktorý sa oplatí prísť.  Do hľadiska Steel arény srdečne pozývame fanúšikov z radov zamestnancov firmy a ich rodinných príslušníkov. Vstup je voľný.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...