Vyhľadávanie:

Na prahu nového roka

Na prahu nového roka

si ľudia navzájom želajú hlavne veľa zdravia a šťastia. Niektorí pripoja aj vinš k úspechom vo firme. Ba aj návrhy na skvalitnenie pracovných podmienok. Vidieť to aj v odpovediach niektorých z vás, ktorí ste sa zapojili do novoročnej ankety Ocele východu. Ankety sú však limitované a poniektorí z vás, zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice, by sa hádam chceli tiež pripojiť. So želaním najbližším spolupracovníkom, kolegom z iných závodov, firme...

Preto vám chceme dať priestor. Napíšte, zameilujte do našej - vašej Ocele východu na vám známu adresu ocelvychodu@sk.uss.com svoje prianie firme do nastávajúceho roku. Robotníci, manažéri na všetkých úrovniach riadenia spoločnosti, topmanažéri, prispejte k tvorbe vašich podnikových novín. Budeme sa snažiť zverejniť čo najviac vašich odpovedí. Samozrejme, len neanonymné. Zároveň sa môžete podeliť aj so svojimi, všednejšími či nezabudnuteľnými zážitkami z nedávnych, veríme, že pre vás prekrásnych Vianoc a veselého Silvestra. Ako ste prežili tieto chvíle so svojimi blízkymi doma, na dovolenke, v práci počas zmeny... Veď svoj život žijete aj mimo areálu oceliarní. A ak k svojim slovám pripojíte aj fotografie, dáme priestor aj im. Vaše príspevky nezostanú bez našej odozvy. Najlepšie z nich zverejníme v rubrike, ktorú sme zatiaľ pracovne nazvali Z pera našich zamestnancov. Ak naša výzva nájde u vás pozitívnu odozvu, v témach a publikovaní vašich listov a príspevkov budeme pokračovať. Vopred vám ďakujeme.

Do nového roka vám, našim čitateľom, želáme dobré nápady, optimizmus, elán, dni plné pohody a pracovnej spokojnosti. Aby bol koniec roka 2007 pre vás šťastný.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...