Vyhľadávanie:

Na prahu nového roka

Na prahu nového roka

si ľudia navzájom želajú hlavne veľa zdravia a šťastia. Niektorí pripoja aj vinš k úspechom vo firme. Ba aj návrhy na skvalitnenie pracovných podmienok. Vidieť to aj v odpovediach niektorých z vás, ktorí ste sa zapojili do novoročnej ankety Ocele východu. Ankety sú však limitované a poniektorí z vás, zamestnancov spoločnosti U. S. Steel Košice, by sa hádam chceli tiež pripojiť. So želaním najbližším spolupracovníkom, kolegom z iných závodov, firme...

Preto vám chceme dať priestor. Napíšte, zameilujte do našej - vašej Ocele východu na vám známu adresu ocelvychodu@sk.uss.com svoje prianie firme do nastávajúceho roku. Robotníci, manažéri na všetkých úrovniach riadenia spoločnosti, topmanažéri, prispejte k tvorbe vašich podnikových novín. Budeme sa snažiť zverejniť čo najviac vašich odpovedí. Samozrejme, len neanonymné. Zároveň sa môžete podeliť aj so svojimi, všednejšími či nezabudnuteľnými zážitkami z nedávnych, veríme, že pre vás prekrásnych Vianoc a veselého Silvestra. Ako ste prežili tieto chvíle so svojimi blízkymi doma, na dovolenke, v práci počas zmeny... Veď svoj život žijete aj mimo areálu oceliarní. A ak k svojim slovám pripojíte aj fotografie, dáme priestor aj im. Vaše príspevky nezostanú bez našej odozvy. Najlepšie z nich zverejníme v rubrike, ktorú sme zatiaľ pracovne nazvali Z pera našich zamestnancov. Ak naša výzva nájde u vás pozitívnu odozvu, v témach a publikovaní vašich listov a príspevkov budeme pokračovať. Vopred vám ďakujeme.

Do nového roka vám, našim čitateľom, želáme dobré nápady, optimizmus, elán, dni plné pohody a pracovnej spokojnosti. Aby bol koniec roka 2007 pre vás šťastný.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...