Vyhľadávanie:

Na trati nechýbali ani železiarky

Na trati nechýbali ani železiarky

Na Aničke sa konalo populárne podujatie Velvet Run

Velvet Run napísal uplynulú nedeľu už svoju piatu kapitolu. V lesoparku na Aničke sa zišli  vyše dve stovky dievčat a žien, ktoré sa prišli behom alebo chôdzou popasovať s päť kilometrovou traťou. Tradične medzi nimi nechýbala ani skupina železiarok zo ženskej siete U. S. Steel Women’s Network. Štart hlavného behu bol naplánovaný na sedemnástu hodinu, ktorému predchádzali  sprievodné disciplíny. Medzi nimi napríklad beh s kočíkmi, krátke šprinty detí a tohtoročnou novinkou bol aj canicross. V tejto disciplíne sa účastníčky vydali na trať so svojimi štvornohými miláčikmi. Pred štartom hlavného behu si dievčatá a ženy rozohriali svaly krátkou fitnes rozcvičkou a o sedemnástej hodine sa vydali na trať. Medzi súťažiacimi nechýbala ani Ivana Christová z nadácie Orin Panarea, ktorá je už niekoľko rokov najvýraznejšou osobnosťou Velvet Runu. Niekdajšia miss Československa pomáha prostredníctvom svojej nadácie dlhodobo chorým deťom spríjemňovať pobyt v nemocnici. Na spomínanú Happy terapiu putoval finančný výťažok zo štartovného.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...