KONTAKT  |    _eng _sk

Na veľtrhu Tube po prvý raz U. S. Steel Tubular Products
           Pridané: 26.04.2010
Autor: -if-
Kategória: 09/2010

V Düsseldorfe v Nemecku sa v dňoch 12. - 16. apríla 2010 už po dvanásty raz zišli vystavovatelia na medzinárodnom veľtrhu Tube zameranom na výrobu rúr a potrubnej techniky. Po prvý raz sa na tomto významnom podujatí výrobcov rúr prezentovala aj spoločnosť U. S. Steel Tubular Products zo Spojených štátov.

"Terajší i perspektívni zákazníci, ktorí sa zastavili pri stánku našej spoločnosti, boli pri hodnotení súčasného trhu rúr a potrubí opatrne optimistickí. Dôvodom na tento postoj je mierny nárast cien a relatívne vyrovnaný dopyt," konštatoval generálny manažér pre predaj a zákaznícky servis U. S. Steel Tubular Products Emmett K. Beever. Mnohí zákazníci, dodal, sa zaujímali o progresívnu formu závitového spájania rúr, ktorou sa sesterská spoločnosť z USA na veľtrhu prezentovala. Ide o inovatívny prvok, ktorým výrobcovia docieľujú lepšiu tesnosť spojov. Využíva sa pri rúrach s malým priemerom určených pre ropný a plynárenský priemysel.

Aj keď U. S. Steel Košice tohto roku v Düsseldorfe nevystavovala, manažéri predaja, na čele s prezidentom spoločnosti Georgeom F. Babcokom, sa v Nemecku 13. apríla stretli so zákazníkmi firmy, aby zhodnotili doterajšiu spoluprácu a hovorili o budúcich plánoch. Podľa vyjadrenia obchodného riaditeľa pre predaj rúr USSK Karola Spontaka, zákazníci aj naďalej potvrdili snahu spolupracovať s košickou oceliarňou na báze dlhodobých partnerských vzťahov. "Aj napriek značnému poklesu počtu rúrových projektov, hlavne v oblasti energetiky, v priebehu roka očakávame opätovné oživenie. Zákazníci zhodne konštatovali, že našu pozíciu na trhu by značne posilnila možnosť izolácie rúr v blízkosti spoločnosti," konštatoval K. Spontak.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...