Vyhľadávanie:

Najlepšie odštartovala Mechanika

Najlepšie odštartovala Mechanika

Štyri celky z U. S. Steel Košice štartujú v mestskej kolkárskej lige

Kolky
Hráč Hutníckej druhovýroby Róbert Bódi pokoril v úvodnom kole hranicu dvesto bodov, keď zvalil 203 kolkov.

V pondelok uplynulého týždňa sa zápasmi úvodného kola začal v Košiciach nový ročník mestskej kolkárskej ligy štvorčlenných družstiev. Je potešiteľné, že zo šiestich prihlásených tímov sú štyri celky z U. S. Steel Košice, a to Mechanika, Obalári, Hutnícka druhovýroba a Smar Team.

V tejto súťaži sa hrá na 60 hodov združených vždy v pondelok od 18.00 hod. do 21.00 hod. v štvordráhovej kolkárni TJ Hutné stavby PKŠ na Kustrovej ulici neďaleko bývalého obchodného domu Beta. V 1. kole najlepšie odštartovali kolkári z Mechaniky, ktorí v zložení Babej, Petráš, Kanas a Mlynarovič zdolali celok Delfínov o 65 kolkov po výsledku 814:749 b. Z jednotlivcov bol z hráčov Mechaniky najlepší Mlynarovič, ktorý mal na svojom konte 218 zvalených kolkov.

V druhom zápase sa stretli ďalšie naše dve mužstvá, z ktorých víťazne vyšli Obalári (Varga, Potošňák, Palaščák, Olajoš) po víťazstve nad Smar Teamom (Korpa, Danko, Fedák, Kašpar) 703:647 b. Z kolektívu Obalárov bol najlepší Varga s 207 zvalenými kolkami, zo Smar Teamu Kašpar so 189 kolkami. Jedine kolkári z Hutníckej druhovýroby (Takácz, Hamrák, Astrab, Bódi) nestačili na jediný ženský tím v súťaži - domáci PKŠ Košice, ktorému podľahli 773:832 b. V 1. kole dosiahla najlepší výkon zo všetkých súťažiacich Ivka Čislikovská z PKŠ Košice, ktorá zvalila 238 kolkov. Po prvom kole vedú ženy PKŠ pred Mechanikou a mužstvom Obalárov.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...