KONTAKT  |    _eng _sk

Naši na šampionáte
           Pridané: 10.05.2004
Autor: Mikuláš HINTOŠ, Foto: autor
Kategória: 19/2004
Fanúšikovia
Železiari s našim hokejistom Mariánom Hossom

Obrovský záujem fanúšikov o hokejové majstrovstvá sveta v Čechách neobišiel ani zamestnancov našej spoločnosti. Dve základné odborové organizácie sa rozhodli zorganizovať pre svojich zamestnancov - odborárov zájazd na stretnutia osemfinálovej skupiny v ostravskej ČEZ Aréne.

Energetici a oceliari, doplnení odborármi z DZ Studená valcovňa a Obalová vetva, prežili v dňoch 30. 4. až 3. 5. 2004 vzrušujúce hokejové divadlo.
Severomoravská metropola, ktorá v minulosti poskytovala Slovákom pracovné príležitosti v baniach a hutách, takúto inváziu našincov ešte nezažila. Neopakovateľná atmosféra nielen na štadióne, kde sme si dvakrát zaspievali slovenskú hymnu, panovala aj po stretnutiach v uliciach Ostravy.

Sme radi, že na úspechu našich hokejistov v osemfinálovej skupine mali svoj podiel aj slovenskí fanúšikovia, ktorých podporu v hľadisku ocenili naši hokejisti. Tí nám po zápasoch ďakovali za úžasné povzbudzovanie a vytvorenie skvelého domáceho prostredia. Bol to dôkaz toho, že na Slovensku má hokej obrovskú podporu, len podmienky na usporiadanie takejto hokejovej show u nás zaostávajú. Veríme, že aj Slováci sa raz svetového šampionátu v ľadovom hokeji u nás dočkajú.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu