Vyhľadávanie:

Navštívte stánok U. S. Steel Košice

Navštívte stánok U. S. Steel Košice

Už dnes príde na Hlavnú Mikuláš

Nájdite si dnes, 5. decembra, podvečer čas a príďte po pol piatej na Hlavnú ulicu pred sochu Immaculata privítať spolu so svojimi deťmi Mikuláša a stať sa svedkami slávnostného rozsvietenia stromčeka i vianočnej výzdoby, ktoré odštartuje začiatok Košických Vianoc. Na vás i vaše ratolesti čaká kopec dobrej zábavy, hudby i tanca. A nezabudnite navštíviť stánok U. S. Steel Košice. Ak sa pri ňom pristavíte a preukážete sa identifikačnou kartou USSK, do 23. decembra 2007, dostanete malú pozornosť - osobné poďakovanie prezidenta Davida H. Lohra za váš prínos k úspechu, ktorý firma v tomto roku dosiahla, a tiež sladkú čokoládu.

V našom stánku, ktorý mal vlani počas Košických Vianoc premiéru, dávame opäť príležitosť pätnástim neziskovým organizáciám, aby mohli prezentovať svoju činnosť, aktivity, porozprávať ľuďom viac o svojom poslaní. Pri realizácii ich humanitných aktivít im môžete pomôcť tiež. Stánok je otvorený denne od 10.00 do 20.00 hodiny.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...