Vyhľadávanie:

Neznámy páchateľ šíri nepravdivý mail

Neznámy páchateľ šíri nepravdivý mail

Šačianska nemocnica podala trestné oznámenie

V poslednom čase zaznamenali v Nemocnici Košice-Šaca a.s. 1. súkromnej nemocnici e-mail šíriaci sa internetom, v ktorom žiada MUDr. Soňa Tomková z Osteocentra o pomoc pre 1,5 ročné dievčatko zranené počas požiaru. Rodičia postihnutého dievčatka majú za každý poslaný mail, podľa jeho znenia, dostať 0,10 eur (3 koruny).

Šačianska nemocnica sa dištancuje od pokusu neznámej osoby zneužiť jej dobré meno, ako aj dôveryhodnosť a odborno-spoločenské postavenie jej zamestnanca MUDr. Sone Tomkovej. Tento mail je v plnom rozsahu nepravdivý, hrubo poškodzuje dobré meno zdravotníckeho zariadenia, ako aj jeho lekára, a preto bolo vo veci podané trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...