KONTAKT  |    _eng _sk

Novinári o bezpečnosti
           Pridané: 26.04.2010
Autor: Silvia KOVAČOVÁ
Kategória: 09/2010

S cieľom zabezpečiť, aby sa Európa stala bezpečnejším, zdravším a produktívnejším miestom na prácu, organizuje Európska agentúra pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci vo všetkých štátoch únie rozličné vzdelávacie aktivity. Prostredníctvom kampane Zdravé pracoviská 2010 - 2011 podnecuje zamestnávateľov, aby sami prispievali k rozvoju bezpečnostných pracovných postupov. Agentúra svoje zámery na Slovensku realizuje za pomoci kontaktného miesta (Focal Point), zriadeného pri Národnom inšpektoráte práce v Košiciach. Jednou z aktivít, na organizácii ktorej veľmi úzko participovala aj U. S. Steel Košice, bola i včerajšia (27. 4.) pracovná návšteva zástupcov médií v košickej oceliarni.

Novinári sa na stretnutí s prezidentom USSK Georgeom F. Babcokom, generálnym manažérom pre bezpečnosť a hygienu Robertom W. Kennedym a ďalšími manažérmi firmy oboznámili s politikou bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci vo firme a jej aplikáciou v praxi.

Navštívili tiež prevádzky divízneho závodu Teplá valcovňa a v divíznom závode Zušľachťovne a obalová vetva si prezreli pozinkovaciu linku č. 3. Pobudli aj v tréningovom centre Kardinálnych pravidiel, ktoré slúži hlavne na praktické tréningy železiarov.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...