Vyhľadávanie:

Oceľ východu aj súťaž na jeden klik

Oceľ východu aj súťaž na jeden klik

Výsledky prieskumu o komunikácii nás posunuli bližšie k smartfónom

Keď sme v júni spustili prieskum o komunikácii v U. S. Steel Košice, mali sme už za sebou množstvo rozhovorov o tom, ako zlepšiť informovanosť v rámci podniku. Už pred prieskumom bolo jasné, že je v súčasnosti potrebné prejsť na moderné nosiče informácií, len sme si neboli istí, nakoľko sa naše kolegyne a kolegovia budú vedieť stotožniť s tým, že namiesto tlačených správ by sledovali online nekonečné  vlákno správ.

Výsledky prieskumu nás potešili. V prvom rade bola zaujímavá vysoká účasť, pretože prieskumu sa zúčastnilo spolu 2 751 zamestnancov, pričom tlačené dotazníky využilo 1 097 ľudí. Väčšina opýtaných uviedla, že by preferovala elektronické vydania podnikových novín. Nebolo to prekvapujúce u tých, ktorí odpovedali e-mailom. Až 84 percent z tejto skupiny je otvorených elektronickému vydávaniu správ o podniku. Avšak aj väčšina tých, ktorí vyplnili tlačený formulár, boli za elektronické vydania Ocele východu. Zdá sa, že aj čo sa týka vybavenosti smartfónmi, sú na tom hutníci dobre. Takmer 90 percent tých, čo odpovedali e-mailom, používa smartfón a vyše 70 percent tých, čo odpovedali na tlačenom formulári, vlastní moderný telefón. Zdá sa teda, že aj technicky sú naši kolegovia pripravení prejsť na inú formu komunikácie. V týchto dňoch na tom intenzívne pracujeme spolu s kolegami z úseku informačných technológií a veríme, že už v najbližšom vydaní Ocele východu vám budeme vedieť povedať viac o pilotnom spustení projektu, ktorý zabezpečí plynulý tok správ. Pre nás to bude tiež veľká zmena prejsť od vydávania mesačníka k okamžitému publikovaniu informácií.

 Okrem zlepšenia informovanosti chceme, aby táto forma bola aj zábavná. Do veľkej miery sa napríklad  zjednoduší účasť vo Veľkej súťaži, keď novinky budete dostávať priamo do vášho telefónu a súťažiť  budete môcť oveľa komfortnejšie než doteraz. 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...