KONTAKT  |    _eng _sk

Olympiáda vrcholí
           Pridané: 24.05.2004
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 21/2004

Regionálnu olympiádu stredných škôl, ktorú aj v tomto roku organizuje Košický samosprávny kraj pod názvom Športom proti drogám, podobne ako vlani, aj v tomto roku finančne podporila spoločnosť U. S. Steel Košice. Súťaže v atletike, streetbale a šachu, v rámci okresov, definitívne ukončili iba v streetbale.

V atletike a v šavhu dokončia okresné kolá v tomto týždni. Finále v streetbale sa uskutoční na Námestí osloboditeľov v Košiciach v sobotu 12. júna 2004. Do finále sa z okresných kôl v Trebišove, Michalovciach, Sobranciach, Spišskej Novej Vsi, Gelnici, Rožňave a v Košiciach prebojovalo 16 chlapčenských a 16 dievčenských družstiev, ktoré budú bojovať o Pohár predsedu Košického samosprávneho kraja. Záverečné súťaže okresných kôl v atletike a v šachu sa uskutočnia v tomto týždni.

Finále v atletike sa uskutoční na tartane Slávie TU Košice v stredu 9. 6. 2004, kde bude bojovať 8 víťazných družstiev okresných kôl chlapcov a dievčat. Najlepší šachisti z okresných kôl sa vo finále stretnú vo štvrtok 10. júna 2004 v pasáži obchodného centra Cassovia.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...