Vyhľadávanie:

Olympiáda vrcholí

Olympiáda vrcholí

Regionálnu olympiádu stredných škôl, ktorú aj v tomto roku organizuje Košický samosprávny kraj pod názvom Športom proti drogám, podobne ako vlani, aj v tomto roku finančne podporila spoločnosť U. S. Steel Košice. Súťaže v atletike, streetbale a šachu, v rámci okresov, definitívne ukončili iba v streetbale.

V atletike a v šavhu dokončia okresné kolá v tomto týždni. Finále v streetbale sa uskutoční na Námestí osloboditeľov v Košiciach v sobotu 12. júna 2004. Do finále sa z okresných kôl v Trebišove, Michalovciach, Sobranciach, Spišskej Novej Vsi, Gelnici, Rožňave a v Košiciach prebojovalo 16 chlapčenských a 16 dievčenských družstiev, ktoré budú bojovať o Pohár predsedu Košického samosprávneho kraja. Záverečné súťaže okresných kôl v atletike a v šachu sa uskutočnia v tomto týždni.

Finále v atletike sa uskutoční na tartane Slávie TU Košice v stredu 9. 6. 2004, kde bude bojovať 8 víťazných družstiev okresných kôl chlapcov a dievčat. Najlepší šachisti z okresných kôl sa vo finále stretnú vo štvrtok 10. júna 2004 v pasáži obchodného centra Cassovia.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...