Vyhľadávanie:

Pokračujeme, pomáhame regiónu

Pokračujeme, pomáhame regiónu

Centrum ekonomického rozvoja USSK pripravuje investičné turné do Španielska

Centrum ekonomického rozvoja U. S. Steel Košice pokračuje v promočných aktivitách súvisiacich s aktívnym vyhľadávaním zahraničných investorov, ktorí by sa "udomácnili" na východe Slovenska. Už v pondelok 28. novembra 2005 sa začne ďalšie investičné turné.

"V svojom poslaní budeme pokračovať v západnej Európe," informuje riaditeľ EDC a generálny manažér pre regionálny rozvoj U. S. Steel Košice Juraj Augustín. "Vhodnou krajinou sa ukazuje byť Španielsko. Už aj z toho dôvodu, že voľakedy sa nachádzalo v podobnej situácii, v akej je dnes Slovensko. Po vstupe do Európskej únie začalo využívať všetky fondy a zdroje, ktoré boli k dispozícii. Dnes vidieť v Španielsku obrovský pokrok. V rámci Spain Investment Tour navštívime tri dôležité centrá španielskeho biznisu - Barcelonu, Madrid a Bilbao. Na seminároch sa stretneme so zástupcami inštitúcií a firiem, ktoré zvažujú možnosti založiť svoje nové výrobné prevádzky na východnom Slovensku."

Tím, ktorý absolvuje náročný týždenný maratón rokovaní, bude po prvýkrát zložený výlučne z regionálnych odborníkov. Potencionálnym investorom malých a stredných firiem v Španielsku predstaví to, to čo by ich malo do východoslovenského regiónu prilákať. Turné sa začne 28. novembra a potrvá do 2. decembra 2005.

Centrum ekonomického rozvoja U. S. Steel Košice je pri získavaní zahraničných investorov mimoriadne úspešné. Za čas jeho pôsobenia pribudlo v našom regióne štrnásť zahraničných spoločností s rôznym zameraním podnikateľskej činnosti, ktoré vytvoria viac než 2400 nových pracovných miest.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...