Vyhľadávanie:

Pomôžme obedmi ukrajinským ženám a deťom

Pomôžme obedmi ukrajinským ženám a deťom

AKO DAROVAŤ OBEDY

E-mail s vašimi údajmi pošlite na adresu:
garancne.centrum.1860@compass-group.sk

Potrebné je uviesť svoje meno, číslo ID karty zamestnanca USSK a tiež počet obedov v hodnote 3,24 €, ktoré chcete darovať.

 

 

Viacerí ste nás kontaktovali s návrhom zopakovať iniciatívu Darujte obed, tentoraz však pre ženy a deti z Ukrajiny, ktoré hľadajú útočisko pred vojnou na našom území.  Počas uplynulých dní sa celým Slovenskom doslova prehnala obrovská vlna solidarity a všetky hraničné prechody hlásia dostatok materiálnej pomoci a jedla. Pripravujeme sa však na ďalšie dni, keď bude pravdepodobne potrebné doručiť obedy do stredísk pre utečencov a naša pomoc tak bude veľmi potrebná.

Ak chcete pomôcť a podeliť sa o jedlo s tými, ktorých vojna vyháňa z ich domovov, môžete tak urobiť a darovať časť svojich kreditov na stravu. Stačí, keď pošlete e-mailom svoj súhlas so stiahnutím kreditov zo svojej stravovacej karty v hodnote jedného, dvoch... desiatich obedov – je to na vás, pre akú výšku kreditu sa rozhodnete. Minimálna suma za jeden obed je 3,24 Eur. 

Obedy za kredity, ktoré poskytnete, budeme neskôr v spolupráci s Compass-group uvoľňovať a doručovať postupne, podľa toho, ako si to bude vyžadovať situácia. O všetkom vás budeme informovať.

 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...