Vyhľadávanie:

Pomôžme obedmi ukrajinským ženám a deťom

Pomôžme obedmi ukrajinským ženám a deťom

AKO DAROVAŤ OBEDY

E-mail s vašimi údajmi pošlite na adresu:
garancne.centrum.1860@compass-group.sk

Potrebné je uviesť svoje meno, číslo ID karty zamestnanca USSK a tiež počet obedov v hodnote 3,24 €, ktoré chcete darovať.

 

 

Viacerí ste nás kontaktovali s návrhom zopakovať iniciatívu Darujte obed, tentoraz však pre ženy a deti z Ukrajiny, ktoré hľadajú útočisko pred vojnou na našom území.  Počas uplynulých dní sa celým Slovenskom doslova prehnala obrovská vlna solidarity a všetky hraničné prechody hlásia dostatok materiálnej pomoci a jedla. Pripravujeme sa však na ďalšie dni, keď bude pravdepodobne potrebné doručiť obedy do stredísk pre utečencov a naša pomoc tak bude veľmi potrebná.

Ak chcete pomôcť a podeliť sa o jedlo s tými, ktorých vojna vyháňa z ich domovov, môžete tak urobiť a darovať časť svojich kreditov na stravu. Stačí, keď pošlete e-mailom svoj súhlas so stiahnutím kreditov zo svojej stravovacej karty v hodnote jedného, dvoch... desiatich obedov – je to na vás, pre akú výšku kreditu sa rozhodnete. Minimálna suma za jeden obed je 3,24 Eur. 

Obedy za kredity, ktoré poskytnete, budeme neskôr v spolupráci s Compass-group uvoľňovať a doručovať postupne, podľa toho, ako si to bude vyžadovať situácia. O všetkom vás budeme informovať.

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...