KONTAKT  |    _eng _sk

Pomôžme pomáhať
           Pridané: 03.02.2016
Autor: -c-
Kategória: Komunita

Nadácia U. S. Steel Košice môže plniť svoje ušľachtilé poslanie aj vďaka nám

Každý z nás sa môže pričiniť o dobro v prospech iných, podporiť realizáciu verejno-prospešných projektov, rozvoj zdravotníctva, športových, kultúrnych, humanitných alebo vzdelávacích aktivít. To všetko prostredníctvom dvoch i troch percent zo zaplatenej dane z našich príjmov, ktoré darujeme oprávneným organizáciám a inštitúciám na tento účel. O našu priazeň sa v tomto roku uchádza aj Nadácia U. S. Steel Košice, ktorá už trinásť rokov transparentným spôsobom pomáha realizovať verejnoprospešné aktivity i vďaka finančným príspevkom z daní zamestnancov.

„Nadácia U. S. Steel Košice podporí zo zaslaných finančných prostriedkov deti zamestnancov spoločnosti zaradené do športových a vzdelávacích projektov, detské domovy, domovy na pol ceste v Prešove a Košiciach a ďalšie projekty“ uviedla správkyňa nadácie Slávka Tvrdoňová.

Ak ste sa rozhodli pomôcť Nadácii U. S. Steel Košice v uskutočňovaní jej zámerov, vyplňte Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 %, resp. 3 % zo zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, ktoré nájdete aj s predtlačenými údajmi nadácie na intranete, v stojanoch Ocele východu a na vrátniciach, a odovzdajte ho svojej mzdovej účtovníčke najneskôr do 22. apríla 2016.

Všetkým záujemcom o podporu určite poslúžia nasledovné údaje.

Obchodné meno alebo názov:
Nadácia U. S. Steel Košice

Sídlo:
Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice

Právna forma:
nadácia

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO):
35549891

V prípade, že sa rozhodnete pre iný subjekt, musíte vyplnené tlačivo Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 %, resp. 3 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, spolu s potvrdením zamestnávateľa o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti, doručiť na príslušný daňový úrad v mieste svojho trvalého bydliska sami.                                     

 

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny
17.06.2022
V U. S. Steele dnes tiekla krv

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...