KONTAKT  |    _eng _sk

Potešili sa z výhry
           Pridané: 24.05.2004
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ, Foto: Zuzana KOTTLEROVÁ
Kategória: 21/2004
Ekosúťaž
Riaditeľka školy Margita Mudrončíková prevzala ocenenie a symbolický šek na 5700 korún z rúk Róberta Brožeka z útvaru GM pre environment.

Objektívne príčiny zabránili deťom zo Základnej školy vo Vyšnej Myšli aby sa mohli, tak ako ich rovesníci z Košíc a okolia, zúčastniť na slávnostnom vyhodnotení výsledkov prvého ročníka súťaže U. S. Steel Košice pod názvom Kde a ako budeme bývať, ktoré sa za prítomnosti prezidenta spoločnosti Christophera Navettu a generálneho manažéra pre environment Tibora Duchonoviča uskutočnilo v košickom amfiteátri 6. mája 2004.

O výhru však pochopiteľne neprišli. Presne o týždeň po vyhlásení výsledkov súťaže, 13. mája, im ju prišli osobne odovzdať členovia hodnotiacej poroty z U. S. Steel Košice - Róbert Brožek, Angelika Oravcová z útvaru GM pre environment a Martina Hegedüšová z útvaru Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy.

Žiakov a ich pedagógov potešila nielen finančná odmena za projekt výstavby altánku pri rieke Olšava a za jej vyčistenie, ale i vecné darčeky s logom súťaže Papraďkom.

Empty

ODPORÚČAME

04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?
21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...