Vyhľadávanie:

Potešili sa z výhry

Potešili sa z výhry

Ekosúťaž
Riaditeľka školy Margita Mudrončíková prevzala ocenenie a symbolický šek na 5700 korún z rúk Róberta Brožeka z útvaru GM pre environment.

Objektívne príčiny zabránili deťom zo Základnej školy vo Vyšnej Myšli aby sa mohli, tak ako ich rovesníci z Košíc a okolia, zúčastniť na slávnostnom vyhodnotení výsledkov prvého ročníka súťaže U. S. Steel Košice pod názvom Kde a ako budeme bývať, ktoré sa za prítomnosti prezidenta spoločnosti Christophera Navettu a generálneho manažéra pre environment Tibora Duchonoviča uskutočnilo v košickom amfiteátri 6. mája 2004.

O výhru však pochopiteľne neprišli. Presne o týždeň po vyhlásení výsledkov súťaže, 13. mája, im ju prišli osobne odovzdať členovia hodnotiacej poroty z U. S. Steel Košice - Róbert Brožek, Angelika Oravcová z útvaru GM pre environment a Martina Hegedüšová z útvaru Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy.

Žiakov a ich pedagógov potešila nielen finančná odmena za projekt výstavby altánku pri rieke Olšava a za jej vyčistenie, ale i vecné darčeky s logom súťaže Papraďkom.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...