Vyhľadávanie:

Poznáme súperov v Lige majstrov

Poznáme súperov v Lige majstrov

V stredu 21. mája vyžrebovali v dejisku MS v Minsku nadnárodnú medzinárodnú európsku hokejovú súťaž Ligu majstrov (CHL). Do bojov v jedenástich základných štvorčlenných skupinách zasiahne 44 mužstiev z dvanástich európskych štátov. Náš majstrovský tím HC Košice bude hrať v A skupine, kde budú jeho súpermi Karpat Oulu z Fínska, Kölner Haie (Kolín) z Nemecka a Bílí Tigři Liberec z Česka.

Hrať sa bude systémom každý s každým doma i vonku. Začína sa 21. augusta. Po odohraní základnej časti postúpi šestnásť najlepších (jedenásť víťazov skupín a päť najlepších tímov z druhých pozícií) do osemfinále play-off. Táto vyraďovacia časť sa odohrá 4. a 11. novembra, štvrťfinále 2. a 9. decembra 2014, semifinále 13. a 20 januára 2015 a finále na ľade lepšieho tímu po základnej časti 3. februára 2015.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...