KONTAKT  |    _eng _sk

Pre víťaza mobilný telefón
           Pridané: 12.04.2010
Autor: Ľubica ŠIPOŠOVÁ
Kategória: 08/2010

VÝTVARNÁ SÚŤAŽ KU DŇU DETÍ

Spoločnosť U. S. Steel Košice, útvar Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy, vyhlasuje pre deti zamestnancov firmy, ale aj zo širokého okolia, výtvarnú súťaž na tému Rozprávkový deň detí v ZOO.

Deti, namaľujte nám, ako si vy predstavujete Deň detí v Zoologickej záhrade v Košiciach, v rámci ktorého budú dominovať rozprávkové postavy. Predstavte si, ako sa hlavné postavičky zo známych rozprávok Slovenskej televízie prechádzajú pomedzi zvieratká a snažia sa ich rozveseliť. V programe vystúpia Maťko a Kubko z rozprávky Pásli ovce valasi, Snehulienka, Deduško večerníček a Pat a Mat z rozprávkového seriálu A je to! Zvoľte si sami z týchto postavičiek svoju obľúbenú a namaľujte ju na obrázok so zvieratkom, ktoré býva v košickej ZOO a máte ho najradšej. Najkrajší obrázok použijeme ako podklad na reklamu k podujatiu, ktorým tradične vyvrcholí oslava Medzinárodného dňa detí. Rozprávkový program plný zábavy sa uskutoční v nedeľu, 30. mája 2010 o 15. hodine v košickej zoologickej záhrade.

Každý, kto sa zapojí do výtvarnej súťaže, dostane poštou, ako každý rok, sladký symbolický darček. Víťaz výtvarnej súťaže získa od spoločnosti U. S. Steel Košice hodnotnú cenu - mobilný telefón.

Výkresy A4, ale i väčšie formáty kreslené na výšku, posielajte najneskôr do 3. mája 2010 na adresu: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice alebo ich osobne prineste do budovy Vonkajších vzťahov, 2. posch., č. d. 205. Každý výkres musí byť na zadnej strane označený menom a priezviskom autora. Pripojiť treba vek, adresu, telefonický kontakt, prípadne miesto pracoviska rodiča. Do súťaže sa môžu zapojiť aj deti, ktorých rodičia nepracujú v U. S. Steel Košice. Súťaž je určená pre deti od 10 do 15 rokov. Dovolené je použiť všetky výtvarné techniky, okrem kreslenia fixkami.

Viac informácií poskytneme na tel. č.: 055/673 4006, 055/673 5237. Tešíme sa na vaše obrázky.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu