Vyhľadávanie:

Príďte povzbudiť kolegov a zabaviť sa

Príďte povzbudiť kolegov a zabaviť sa

Prekvapenia pre malých i veľkých

O zápasy našich hokejových majstrovstiev, ktoré sa hrajú v Steel aréne, je medzi fanúšikmi veľký záujem. V hľadisku sú na súboje svojich spolupracovníkov zvedaví nielen terajší, ale i bývalí zamestnanci firmy a ich rodinní príslušníci. Tímy povzbudzujú nielen svojou prítomnosťou, ale hlasivkami a športovým skandovaním vytvárajú na štadióne skvelú hokejovú atmosféru.

V tomto smere vynikajú najmä priaznivci Dopravy, BSC, Vysokých pecí, Oceliarne, ale aj tímu úradujúceho majstra z SVa, Zu + OV. Na pondelok 8. februára 2016, keď budú na programe dve záverečné stretnutia o 3. miesto a finále, pripravili organizátori pre fanúšikov navyše zaujímavý program. Deti budú súťažiť v streľbe na bránku zo stredového kruhu o hodnotné zaujímavé ceny a súťažné prekvapenie je pripravené aj pre dospelých. Hudobnou atrakciou bude vystúpenie speváčky Lilly a krasokorčuliarsku show zabezpečia členovia Kraso Centra Košice. K dispozícii bude aj tradičné fotenie fanúšikov s maskotom HC Košice Vrankou a iné zaujímavosti.

Už teraz si preto v tomto termíne rezervujte čas, aby ste sa mohli záverečných zápasov o bronz a o majstra USSK pre rok 2016 zúčastniť. Budete môcť byť svedkami odovzdávania cien a dekorovania hráčov troch najlepších mužstiev šampionátu medailami, zabavíte sa a oslávite nového majstra.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...