KONTAKT  |    _eng _sk

Príďte povzbudiť kolegov a zabaviť sa
           Pridané: 20.01.2016
Autor: -kat-
Kategória: Projekty pre zamestnancov

Prekvapenia pre malých i veľkých

O zápasy našich hokejových majstrovstiev, ktoré sa hrajú v Steel aréne, je medzi fanúšikmi veľký záujem. V hľadisku sú na súboje svojich spolupracovníkov zvedaví nielen terajší, ale i bývalí zamestnanci firmy a ich rodinní príslušníci. Tímy povzbudzujú nielen svojou prítomnosťou, ale hlasivkami a športovým skandovaním vytvárajú na štadióne skvelú hokejovú atmosféru.

V tomto smere vynikajú najmä priaznivci Dopravy, BSC, Vysokých pecí, Oceliarne, ale aj tímu úradujúceho majstra z SVa, Zu + OV. Na pondelok 8. februára 2016, keď budú na programe dve záverečné stretnutia o 3. miesto a finále, pripravili organizátori pre fanúšikov navyše zaujímavý program. Deti budú súťažiť v streľbe na bránku zo stredového kruhu o hodnotné zaujímavé ceny a súťažné prekvapenie je pripravené aj pre dospelých. Hudobnou atrakciou bude vystúpenie speváčky Lilly a krasokorčuliarsku show zabezpečia členovia Kraso Centra Košice. K dispozícii bude aj tradičné fotenie fanúšikov s maskotom HC Košice Vrankou a iné zaujímavosti.

Už teraz si preto v tomto termíne rezervujte čas, aby ste sa mohli záverečných zápasov o bronz a o majstra USSK pre rok 2016 zúčastniť. Budete môcť byť svedkami odovzdávania cien a dekorovania hráčov troch najlepších mužstiev šampionátu medailami, zabavíte sa a oslávite nového majstra.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...