Vyhľadávanie:

Pripravujeme futbalový šampionát

Pripravujeme futbalový šampionát

Po zimnej olympiáde v bežeckom lyžovaní, v snouborde a v obrovskom slalome, pripravujeme ďalšiu športovú aktivitu pre zamestnancov, a to majstrovstvá U. S. Steel Košice vo futbale. Uskutočnia sa v máji na štadióne Technickej univerzity na Watsonovej ulici v Košiciach. V tomto roku sa budú futbalové majstrovstvá konať v rámci jubilejného XX. ročníka letnej olympiády. Do súťaže sa môžu prihlásiť mužstvá divíznych závodov, dcérskych spoločností a z vedenia USSK do 27. apríla 2010, keď sa o 13. hodine za prítomnosti vedúcich mužstiev uskutoční žrebovanie do skupín.

Hrať sa bude systémom každý s každým v skupinách, do štvrťfinále postúpi osem najlepších tímov zo skupín. Na súpiske môže byť maximálne 20 hráčov, v jednom zápase môže nastúpiť okrem brankára až 16 hráčov v poli. Dlhodobý turnaj sa začne zápasmi v skupinách v pondelok 3. mája 2010 a bude pokračovať v týchto ďalších termínoch: 5., 7., 10., 12., 14., 17. a 19. mája. Náhradné termíny sú 21. a 24. mája (podľa počtu prihlásených mužstiev). Majstrovský titul z roku 2009 by mali obhajovať futbalisti z Vedenia. Nový majster U. S. Steel Košice vo futbale pre rok 2010 získa okrem pohára za prvenstvo aj putovný Pohár prezidenta spoločnosti. Poháre a medaily získajú hráči troch najlepších mužstiev a ceny si prevezmú aj najlepší brankár, obranca, hráč a strelec šampionátu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...