KONTAKT  |    _eng _sk

Prvé body s Duklou
           Pridané: 19.01.2004
Autor: Milan KATUNSKÝ, Foto: Róbert BERENHAUT
Kategória: 03/2004
Michal Segľa
Náš obranca Michal Segľa je jedným zo štyroch hráčov HC Košice, ktorí sa v sobotu objavia v zápase hviezd. Po stretnutí s Trenčínom si to Segľa boxersky rozdal s Bombicom.

Hokejistom HC Košice prerušil ich sériu siedmich zápasov bez prehry ešte v 42. kole Poprad, ktorý pod Tatrami zdolal náš tím 2:0. Za tento neúspech sa však zverenci trénerov Milana Jančušku a Róberta Spišáka v nedeľňajšom šlágri 43. kola na domácom ľade dokonale rehabilitovali.

Hostili lídra extraligovej tabuľky Duklu Trenčín, nad ktorým po skvelej hre tesne, ale zaslúžene zvíťazili 3:2. Boli to prvé body v súbojoch s týmto súperom v tomto ročníku základnej časti, veď dovtedy Košičania s vojakmi štyrikrát prehrali. Kto neprišiel v nedeľu na ZŠ v Čermeli do hľadiska, môže ľutovať, vlastne ani by sa dnu nedostal, lebo v preplnenej hale už nebolo miesto. Tí, čo mali to šťastie byť pri tom, videli to, čo hokej môže vlastne ponúknuť. Výbornú hru, nasadenie hráčov, góly, dramatický záver i víťazstvo 42 sekúnd pred koncom. Ako prídavok aj pravú nefalšovanú bitku na ľade. Po skončení súboja si to v boxerskom súboji medzi sebou rozdali domáci Segľa a hosťujúci Bombic. Náš hráč súpera nešetril a uštedril mu viac rán, než inkasoval. Dokonca ho vyzliekol aj z dresu.

V extralige sa hrá zajtra 44. kolo, kedy sa Košičania predstavia v Liptovskom Mikuláši, ale na budúci týždeň mali odohrať sériu troch stretnutí po sebe na domácom ľade. Odohrajú však iba dva zápasy, a to v utorok 27. januára so Skalicou a v piatok 30. januára sa doma stretnú s majstrovským Slovanom. Tretí domáci zápas s Nitrou sa neuskutoční v Košiciach, ale odohrajú ho v nedeľu 1. februára po dohode s vedením HKM Humenné na ZŠ v Humennom.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...