Vyhľadávanie:

Prví odvážlivci sú už dnes inžiniermi

Prví odvážlivci sú už dnes inžiniermi

Zamestnanci USSK pracovali a študovali zároveň.

V dňoch 22.-25. mája 2023 ukončili štúdium na Fakulte materiálov, metalurgie a recyklácie TUKE prví, ktorí sa rozhodli vyskúšať štúdium na FMMR TUKE v kombinovanej metóde.

Štúdium s pridanou hodnotou a budúcnosťou v kolegiálnej atmosfére zažili: Štefan Atyafi, Marcel Baba, Andrea Egryová, Marián Farkaš, Vlastimil Jadrný, František Kiráľ, Ildiko Pochybová, Martin Prada, Ivan Rajduga, Aleš Rohun, Tomáš Sanislo, Adrián Širotník, Adam Majerčák, Martina Lengyelová, Gabriel Pálfi a Peter Vrábeľ.

A že sú vám tieto mená nejaké povedomé? Áno, sú to všetko zamestnanci U. S. Steel Košice. Nabrali odvahu a pred piatimi rokmi urobili rozhodnutie! Stali sa z nich opäť študenti. Skĺbili prácu, rodiny, voľný čas a dnes sú z nich hrdí inžinieri. Dá sa to!

Priame prepojenie s praxou,  rodinná atmosféra, individuálny prístup a štúdium atraktívnych odborov doplnené o mnoho mimoškolských aktivít. To je len časť pridaných hodnôt, ktoré už sedem desiatok rokov ponúka študentom Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach. Jediná fakulta, ktorá pokrýva celý výrobný cyklus a je v top päťke rebríčka technicky orientovaných fakúlt  na Slovensku.

Na FMMR čakajú aj na ďalších odvážlivcov. Stačí do 30. jún 2023 vyplniť elektronickú prihlášku [eprihlaska.tuke.sk], ktorú spolu s množstvom ďalších informácií o fakulte nájdete na webe: http://fmmr.tuke.sk/ [fmmr.tuke.sk].

Ing. Bc. Martina Hrubovčáková, PhD.

prodekanka pre vonkajšie vzťahy a marketing

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...