Vyhľadávanie:

Radary a kamery zaznamenávajú dodržiavanie predpisov

Radary a kamery zaznamenávajú dodržiavanie predpisov

Upozornenie vodičov v areáli USSK

V uplynulých týždňoch mohli vodiči pri vstupe do areálu U. S. Steel Košice dostať do ruky leták s upozornením, že v priestoroch podniku je uplatňovaná objektívna zodpovednosť. Vodiči vstupujúci do areálu sú v prípade prekročenia rýchlosti, nezastavenia na značke Stoj, daj prednosť v jazde alebo iného porušenia dopravných predpisov, postihovaní prostredníctvom objektívnej zodpovednosti.

To znamená, že novoinštalované radary a kamery zaznamenajú priestupky, ktoré sú následne riešené s majiteľmi vozidiel. Generálny manažér pre bezpečnosť a ochranu Robert Meitner vyzýva všetkých vodičov k dodržiavaniu dopravných predpisov. „Intenzívna cestná aj železničná doprava súvisiaca s výrobou v areáli U. S. Steel Košice si vyžaduje od všetkých účastníkov cestnej dopravy pozornosť a bezpečné správanie. Vedenie spoločnosti venuje aj tejto oblasti bezpečnosti maximálnu pozornosť a nasadenie dostupných síl a prostriedkov. Vodiči, ktorí nebudú dodržiavať dopravné predpisy, budú aj za pomoci objektívnej zodpovednosti sankcionovaní, vrátane možnosti odobratia privilégia jazdy vozidlom v závode. Apelujeme špecificky aj na dodávateľov a manažment dodávateľských firiem, aby sa správali zodpovedne a dodržiavali dopravné predpisy.“         

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...