Vyhľadávanie:

Radary a kamery zaznamenávajú dodržiavanie predpisov

Radary a kamery zaznamenávajú dodržiavanie predpisov

Upozornenie vodičov v areáli USSK

V uplynulých týždňoch mohli vodiči pri vstupe do areálu U. S. Steel Košice dostať do ruky leták s upozornením, že v priestoroch podniku je uplatňovaná objektívna zodpovednosť. Vodiči vstupujúci do areálu sú v prípade prekročenia rýchlosti, nezastavenia na značke Stoj, daj prednosť v jazde alebo iného porušenia dopravných predpisov, postihovaní prostredníctvom objektívnej zodpovednosti.

To znamená, že novoinštalované radary a kamery zaznamenajú priestupky, ktoré sú následne riešené s majiteľmi vozidiel. Generálny manažér pre bezpečnosť a ochranu Robert Meitner vyzýva všetkých vodičov k dodržiavaniu dopravných predpisov. „Intenzívna cestná aj železničná doprava súvisiaca s výrobou v areáli U. S. Steel Košice si vyžaduje od všetkých účastníkov cestnej dopravy pozornosť a bezpečné správanie. Vedenie spoločnosti venuje aj tejto oblasti bezpečnosti maximálnu pozornosť a nasadenie dostupných síl a prostriedkov. Vodiči, ktorí nebudú dodržiavať dopravné predpisy, budú aj za pomoci objektívnej zodpovednosti sankcionovaní, vrátane možnosti odobratia privilégia jazdy vozidlom v závode. Apelujeme špecificky aj na dodávateľov a manažment dodávateľských firiem, aby sa správali zodpovedne a dodržiavali dopravné predpisy.“         

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...