Vyhľadávanie:

Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!

Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!

V prvý decembrový deň, presne 10 mesiacov pred štartom, bol sprístupnený registračný portál jubilejného 100. ročníka najstaršieho maratónu v Európe.

Prvé prihlášky všetkých tradičných disciplín sa začali ukladať do databázy. Bežci si svoju prípravu môžu plánovať dostatočne vopred a je iba na nich, ktorú z výziev si vyberú.

Zachované ostávajú všetky kľúčové programy a kampane. Z nich bude určite zaujímavé sledovať tú, ktorú priaznivci MMM poznajú pod názvom Môj prvý maratón. Dôvod je zrejmý. Pre mnohých je práve 100. ročník tým správnym impulzom na premiérové zdolanie celej maratónskej trate.

Veľkých fanúšikov behania máme aj medzi zamestnancami USSK. Úspešných maratóncov, polmaratóncov, inlinistov, členov štafiet, minimaratóncov. Kto sa posunie vo výkonnosti o stupeň vyššie? Napíšte nám o svojich výzvach na lsoltesova@sk.uss.com a my budeme Vašu prípravu priebežne sledovať a na trati Vám držať palce.

Prvá vlna zvýhodneného štartovného bude platiť do 31. januára 2023, bezplatný štart majú k dispozícii hendikepovaní športovci, členovia Diamantového klubu MMM a viacerí bežci vyžrebovaní v kampaniach, ktoré boli spojené s priebehom nedávno skončeného ročníka najstaršieho maratónu v Európe. Voľné štarty si každoročne uplatňujú aj naši najrýchlejší korčuliari a traja najlepší zamestnanci USSK v disciplíne maratón a polmaratón, pokiaľ majú pri registrácii ako bežecký klub uvedené U. S. Steel Košice alebo Bežecký klub STEEL Košice.

Maratón, ktorý si aj na konci sezóny udržiava skvelú pozíciu v rankingu World Athletics, bude aj v roku 2023 súčasťou kalendára svetovej atletiky.

Viac o programe, podmienkach štartu  a samotnej registrácii nájdete na

 www.kosicemarathon.com [kosicemarathon.com]

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...