Vyhľadávanie:

SBS obhájila certifikát

SBS obhájila certifikát

V spoločnosti U. S. Steel Košice - SBS, s.r.o., sa 22. novembra 2007 uskutočnil 1. kontrolný audit systému manažérstva kvality (SMK), ktorý mal preukázať plnenie požiadaviek normy EN ISO 9001:2000.

"SBS získala certifikát v roku 2003 a odvtedy je systém manažérstva kvality pravidelne preverovaný v ročných cykloch a treba povedať, že úspešne," konštatoval zmocnenec pre kvalitu Róbert Kulik. "Na preverovaní sa podieľa Interné certifikačné miesto U. S. Steel Košice pod vedením riaditeľky QMS Eva Molnárovej. V tomto roku audit realizoval skúsený audítor Peter Valko, ktorý našu spoločnosť, jej činnosť a procesy dôverne pozná, pretože tu nebol po prvý raz. Dokonca v roku 2003 bol na prvom certifikačnom audite, po ktorom nám udelili certifikát SMK a môže porovnať zmeny, ktorými spoločnosť prešla. Dôsledne preveril riadiace a pomocné procesy a najmä hlavnú činnosť spoločnosti, ktorou je ochrana majetku vo vzťahu na plánovaciu, riadiacu a kontrolnú činnosť. Preveril aj výkon strážnej služby na vrátnici č.3, kde zaznamenal viditeľný posun v prístupe zamestnancov SBS. Audit ukázal," zdôraznil Kulik, "že naša spoločnosť prešla od roku 2003 v oblasti kvality a budovania SMK dlhú cestu a smer, ktorý si vybrala je správny. Napokon, potvrdili to i výsledky auditu - spoločnosť obhájila certifikát SMK podľa požiadaviek normy EN ISO 9001:2000."

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...