Vyhľadávanie:

Spestrili program podujatia

Spestrili program podujatia

Trofej si vo VIP turnaji vybojovali Stropkovský s Bálintom

Už tradične je v Košiciach na antukových dvorcoch na Aničke súčasťou turnaja Steelers Cup turnaj VIP vo štvorhre. Aj tento raz sa konal v posledný deň podujatia od 9. hodiny. Spolu 18 dvojíc spomedzi prihlásených obchodných partnerov, sponzorov, podnikateľov a manažérov hralo najprv v štyroch skupinách na jeden set do 6 s prípadným tajbrejkom.

Do základného pavúka postúpili prvé dve dvojice zo skupín, ktoré potom hrali už vyraďovacím systémom. Z U. S. Steel Košice sa na turnaji zúčastnilo šesť hráčov, ktorým sa nedarilo. Najďalej to dotiahla dvojica Tibor Fabián a Michal Šoltýs, ktorá len nedávno, v nedeľu, 8. júna, si na turnaji manažérov U. S. Steel Košice vybojovala 2. miesto a získala strieborné medaily. V sobotu, 14. júna, vo VIP turnaji skončili vo štvrtej skupine na 2. mieste a postúpili medzi osmičku najlepších. Tam nestačili na svojich súperov, keď podľahli neskorším semifinalistom Jaroslavovi Bílikovi a Petrovi Mozolovi 2:6. Z ďalších manažérov z U. S. Steel Košice zasiahol do bojov generálny právny zástupca John F. Wilson, vytvoril pár s bývalým reprezentantom a hráčom ŠKP Košice vo vodnom póle Štefanom Dabrovským. Obaja skončili svoje účinkovanie v skupine. Podobne dopadli v skupinách Jaroslav Parnahaj, ktorého spoluhráčom bol Peter Majer, Juraj Bolf hral netradične s obchodným partnerom Vladimírsom Novolesovsom z Lotyšska a Stanislav Smejkal hral s Mariánom Krajňákom.

V semifinále Bílik s Mozolom podľahli obchodníkom z Rumunska Lucian Harau,Veioral Caciulescu 3:6 a v druhom semifinále Vladimír Stropkovský s Tomášom Bálintom vyhrali nad dvojicou Ladislav Tomaško, Peter Zavacký 6:1. Vo finále potom zdolala herne disponovanejšia dvojica Stropkovský, Bálint dvojicu Harau, Caciulescu 6:2 a vybojovala si cennú trofej.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...