Vyhľadávanie:

Šťastným výhercom druhého auta z Veľkej súťaže je Peter Szemán

Šťastným výhercom druhého auta z Veľkej súťaže je Peter Szemán

V pondelok sa stal majiteľom v poradí druhého auta z Veľkej súťaže Peter Szemán. Štastnú ruku mal v jeho prípade prezident spoločnosti Jim Bruno počas žrebovania, ktoré sa uskutočnilo minulý týždeň v piatok. Jim Bruno vyžreboval tiež výhercu poukazu KORAD v hodnote 800 €, ktorým sa stal Ondrej Laczko a dvoch výhercov permanentiek HC Košice, ktoré získali Attila Halász Juraj Gedeon.

Výhercov poukážok FRESH a reklamných balíčkov vyžreboval zástupca OZ KOVO Peter Kovaľ. Na priebeh žrebovania, samozrejme, dohliadal notár.

S výhercom sme sa telefonicky spojili ešte v piatok. Skvelú správu mu ráno, hneď po žrebovaní, oznámil riaditeľ pre Vonkajšie vzťahy Ján Bača.

„Už som bol v posteli, akurát som sa chystal spať po nočnej,“ povedal Peter Szemán a dodal: „Vlastne som ten telefón najprv ani nechcel zodvihnúť, keďže číslo som nepoznal. Ako dobre, že som ho zdvihol.“  Šťastný výherca sa v ten piatok veľmi nevyspal. Skvelú správu bolo potrebné oznámiť manželke, ktorá mu spočiatku neverila, malým dcérkam, širšej rodine, kamarátom. „Nikdy v živote som nič nevyhral, naozaj som si nemyslel, že budem mať takéto šťastie. Do Veľkej súťaže sa zapájam od začiatku. A teraz takéto prekvapenie,“ skonštatoval Peter Szemán.

Výherca pracuje v DZ Expedícia na obalovej vetve ako balič. Vozový park jeho rodiny tvorí 17-ročná Škoda Fabia a 7-ročné Volvo. Novučičká Škoda Scala vo výbornej výbave a krásnej farbe tak poteší celú rodinu.

Slávnostné odovzdávanie auta sa uskutočnilo v pondelok, v priestoroch jednej z košických predajní. Kľúče od auta majiteľovi odovzdali prezident Jim Bruno, viceprezident Július Lang a hosť zo Škoda Auto Slovensko – vedúci predaja Jan Procházka, ktorý do Košíc pricestoval len kvôli tejto slávnostnej príležitosti. Pri odovzdávaní kľúčov zaželali novému majiteľovi, aby bol s autom spokojný, užil si ho a najazdil veľa šťastných kilometrov bez nehody.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...