KONTAKT  |    _eng _sk

Staviate dom, či rekonštrujete strechu, prečo nie z nášho plechu
           Pridané: 27.09.2022
Autor: František Gregor
Kategória: Dianie v podniku

Jedným zo spôsobov ako podporiť našu firmu je nakupovať výrobky od našich zákazníkov, ktorí zhodnocujú naše produkty. Jednou z takých firiem je i spoločnosť REGAMET, ktorej zástupcovia  nás navštívili začiatkom tohto týždňa (26.9.). Počas návštevy v našom podniku si prezreli prevádzky Oceliarne (kyslíkové konvertory a zariadenie plynulého odlievania), Teplú valcovňu (TŠP), no najviac sa zaujímali o proces výroby na našej Lakoplastovacej linke. Firma nakupuje a zhodnocuje náš lakoplastovaný materiál, z ktorého vyrába strešné krytiny vrátane príslušenstva.

História spoločnosti sa začala písať v roku 1991 v Mielci.
V roku 1995 spoločnosť začala s výrobou trapézových strešných krytín, a v roku 2003 s výrobou plechových škridlových krytín. Získali mnoho ocenení: Gazela Biznesu, Lider Budowlanego Podkarpacia, Firma Godna Zaufania. Firma nechýba ani v rebríčku Diamenty Forbesa.

Regamet ponúka komplexný servis. Okrem 5 vzorov plechových škridlových krytín, 3 modelov strešných panelov a veľkého množstva trapézových strešných krytín, ponúka i  strešné príslušenstvo a klampiarske doplnky.

Regamet má moderný výrobný závod v poľskom Rzemieni, 26 predajných miest spoločnosti v juhovýchodnom Poľsku, rozsiahlu veľkoobchodnú sieť a obchodných zahraničných partnerov na Slovensku a v Českej republike.

Empty

ODPORÚČAME

28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...