KONTAKT  |    _eng _sk

Štipendijný program spoločnosti U. S. Steel Košice pokračuje
           Pridané: 28.07.2014
Autor: -c-
Kategória: 15/2014

Prihlášky najneskôr do konca augusta

Už vyše dvestoštyridsať štipendií udelila od roku 2004 spoločnosť U. S. Steel Košice talentovaným deťom svojich zamestnancov a študentom zo sociálne znevýhodneného prostredia a podporila ich tak v štúdiu na vysokých školách a univerzitách. Dobrou správou je, že firma v štipendijnom programe pokračuje aj v nastávajúcom akademickom roku.

"Spoločnosť U. S. Steel Košice podporí v rámci firemného štipendijného programu vybraných študentov v ich dennej príprave na budúce povolanie sumou maximálne do výšky dvetisíc eur, a to v závislosti od toho, či navštevujú školu v mieste svojho bydliska, inde na Slovensku, alebo v zahraničí," uviedla Ľubomíra Šoltésová z útvaru Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy. "Podmienky udelenia štipendia sa nemenia. K rozhodujúcim patrí študijný prospech, ktorý by v každom akademickom roku nemal presiahnuť priemer 1,8. U novoprijatých študentov na vysoké školy sa posudzujú výsledky z posledného roka na strednej škole a z maturitnej skúšky. V prípade detí zamestnancov spoločnosti budú uprednostnení študenti technických smerov. Ak študujú iné odbory tak vtedy, keď dosahujú vynikajúce úspechy v medzinárodných súťažiach alebo pôjde o mimoriadne osobné zdravotné alebo rodinné okolnosti."

Žiadosti o udelenie štipendia v akademickom roku už firma prijíma. Poslať ich treba čím skôr, keďže sa posudzujú priebežne a poslednou podmienkou je absolvovanie osobného pohovoru. Uzávierka je 31. augusta 2014.

Viac podrobností na http://www.usske.sk/students/stip-s.htm.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu