Vyhľadávanie:

Stretnutia s jubilantmi

Stretnutia s jubilantmi

Stalo sa už tradíciou, že vedenie U. S. Steel Košice sa stretáva so svojimi zamestnancami, ktorí v danom kalendárnom roku dovŕšia pracovné jubileum - 30, 35 a 40 odpracovaných rokov vo fabrike. Inak tomu nebude ani v tomto roku. Stretnutia, na ktoré budú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa uskutočnia za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie.

Každý jubilujúci zamestnanec dostane na slávnostnom večeri pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti Christophera Navettu. Ženy, ktoré odpracovali v huti 35 a 40 rokov a muži 40 rokov, získajú navyše ocenenie v podobe náramkových hodiniek. Pre účastníkov stretnutí je pripravený kultúrny program, v ktorom vystúpia známe populárne osobnosti. Do tanca i na počúvanie bude hrať skupina Magic Line. Stretnutia sa uskutočnia v týchto termínoch:

  • 17. septembra 2004 - divízne závody Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň, Doprava
  • 1. októbra 2004 - divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Obalová vetva, Expedícia
  • 8. októbra 2004 - divízne závody Energetika, Špeciálna údržba, Mechanika, Elektro, Hutnícka druhovýroba
  • 15. októbra 2004 - úseky vedenia spoločnosti, U. S. Steel - Labortest, U. S. Steel - SBS.

Podujatia sa začínajú o 18.00 hodine. Oznámenia o ich konaní dostane každý oslávenec v dostatočnom predstihu. Ich súčasťou budú aj bližšie informácie o mieste podujatia, ako aj spôsobe prevzatia vstupeniek. Vstup na stretnutie bude možný len na základe vstupenky.

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...