KONTAKT  |    _eng _sk

Stretnutia s jubilantmi pokračujú
           Pridané: 2.11.2018
Autor: Odd. sociálna politika a mimomzdová motivácia
Kategória: Zamestnanci

Stalo sa už tradíciou, že sa vedenie spoločnosti U. S. Steel Košice stretáva sa so svojimi zamestnancami, ktorí v danom kalendárnom roku dovŕšia pracovné jubileum – 30, 35, 40 a 45 odpracovaných rokov vo fabrike. Inak tomu nie je ani v tomto roku. Stretnutia, na ktoré sú pozvaní jubilanti spoločne so svojimi partnermi, sa konajú za účasti zástupcov vedenia spoločnosti a odborovej organizácie v Doubletree by Hilton, Hlavná 1, v Košiciach.

Každý jubilujúci zamestnanec dostane na slávnostnom večere pamätnú plaketu a ďakovný list od prezidenta spoločnosti. Zamestnanci, ktorí odpracovali vo fabrike 40 a 45 rokov, získajú navyše ocenenie v podobe náramkových hodiniek. O zábavu sa na slávnostných večeroch stará skupina Drišľak a do tanca hrá hudobná skupina Esprit.

Prvý z večerov, na ktorom sa stretli jubilanti z vedenia spoločnosti a divíznych závodov Zušľachťovne a obalová vetva i Expedícia, sa uskutočnil 12. októbra 2018, ďalšie budú v týchto termínoch:

26. októbra 2018 – divízne závody Koksovňa, Vysoké pece, Oceliareň.

16. novembra 2018 – divízne závody Doprava, Energetika, Mechanika, Údržba a úsek Spoľahlivosť zariadení.

30. novembra 2018 – divízne závody Teplá valcovňa, Studená valcovňa, Radiátory a rúry, dcérske spoločnosti U. S. Steel Košice: RMS, Labortest, U. S. Steel Services, SBS a Ferroenergy.

Podujatia sa začínajú prezentáciou účastníkov o 17.30 hod.

Empty

ODPORÚČAME

14.3.2019
Spájame aktívnych ľudí pre lepší región
14.3.2019
Dobrovoľnícke dni budú už o dva mesiace
16.1.2019
U. S. Steel Košice postaví novú linku na výrobu elektrotechnickej ocele