Vyhľadávanie:

Stretnutie s poľskými obchodnými partnermi

Stretnutie s poľskými obchodnými partnermi

V Poznani, v príjemnom prostredí jazera Malta, sa uplynulý týždeň zišli obchodníci U. S. Steel Košice s poľskými zákazníkmi.

"Aj tohto roku sme mali možnosť privítať našich poľských obchodných partnerov na už tradičnej Coctail Party, ktorá sa uskutočnila v rámci medzinárodného veľtrhu Metalforum v Poznani," informoval o 7. ročníku podujatia generálny manažér U. S. Steel Košice pre stredoeurópsky región Gabriel Holub. "Je to skvelá príležitosť stretnúť našich kľúčových obchodných partnerov, poďakovať sa im za spoluprácu a podporu a zároveň aj možnosť zhodnotiť doterajšiu obchodnú spoluprácu a vytýčiť si spoločné ciele. Na tohtoročnom podujatí sa zúčastnil i viceprezident U. S. Steel Košice pre predaj a marketing Peter J. Alvarado a výkonný riaditeľ pre predaj a marketing Wiliam L. Reder, ktorí vo svojich príhovoroch zdôraznili význam poľského trhu pre spoločnosť a vyzdvihli tiež spoluprácu s našimi partnermi na tomto teritóriu."

Stretnutie sa uskutočnilo v príjemnej uvoľnenej atmosfére a podľa ohlasov všetci účastníci boli s priebehom i výsledkami podujatia mimoriadne spokojní.

Ďalšie články

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...