Vyhľadávanie:

Striebro pre Hriňákovú

Striebro pre Hriňákovú

Veľmi dobrý štart v tomto roku mali členovia krasokorčuliarskeho klubu Krasocentrum Košice, ktorého hlavným reklamným partnerom je U. S. Steel Košice. Najprv sa 16. januára 2010 zúčastnila staršia žiačka M. Hriňáková, zverenkyňa trénerky Hanky Töczikovej, 3. ročníka Európskeho pohára, ktorý sa konal v Belehrade. V silnej konkurencii sa jej medzi šestnástimi štartujúcimi pretekárkami z piatich krajín veľmi dobre darilo, keď obsadila vynikajúce 2. miesto.

O týždeň neskôr, v dňoch 23. - 24. januára, sa v Novom Meste nad Váhom konala krasokorčuliarska súťaž 1. ročník Novomestského pohára. Medzi 105 pretekármi nechýbali ani členovia Krasocentra Košice, ktorí dosiahli v jednotlivých vekových kategóriách tieto umiestnenia:

V juniorskej kategórii obsadili 2. miesta M. Sabolčáková a P. Novella, staršie žiačky - 2. M. Hriňáková, 11. A. Vaľková a 12. D. Rozprávková, mladšie žiačky - 6. A. Duláková, 10. D. Hovanová. Kategória nádeje - starší chlapci 2. B. Hrnek, staršie dievčatá 5. N. Kořená, 10. V. Vaľková, 13. R. Rajtáková. Interpretačné korčuľovanie "B" 1. miesto A. K. Gájová, interpretačné korčuľovanie "C" 1. miesto D. Kasperová, 4. A. Gájová.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...