KONTAKT  |    _eng _sk

Stromčeky prianí priťahujú záujem
           Pridané: 21.11.2005
Autor: Kamila DEMKOVÁ
Kategória: 47/2005

V pondelok ráno 21. novembra manželka prezidenta USSK Susan Lohrová rozvešala spolu so svojimi pomocníčkami z radov zamestnankýň firmy na stromčeky prianí lístočky s konkrétnymi, malými, finančne nenáročnými, želaniami detí z konkrétnych detských domovov vo východoslovenskom regióne.

Deti si želajú také darčeky ako napríklad knihy, hračky, kozmetiku, skladačky, drobné ošatenie, lopty, stolnotenisové rakety a pod. Stromčeky prianí sa nachádzajú na štyroch miestach vo firme (v závodnej jedálni vo vstupnom areáli, na hlavnej vrátnici č. 2, vo vstupnej hale hlavnej administratívnej budovy vo vstupnom areáli a v závodnej jedálni ÚMD 1500). Darčeky sa budú zbierať do 2. decembra na dvoch zberných miestach (v budove Vonkajších vzťahov vo vstupnom areáli a v Košiciach v Klube dôchodcov OZ Jeseň života v Kosile na Triede SNP. Na všetkých štyroch stromčekoch prianí je rozvešaných okolo tisíc lístočkov so želaniami opustených detí.

Zvesením lístočka zo stromčeka prianí a zakúpením malého darčeka môžete tak spríjemniť vianočné sviatky niektorému z detí, ku ktorým osud nebol veľmi štedrý. Ako Oceľ východu informovali dievčatá pri stromčekoch prianí, železiari aj tentoraz prejavujú svoju povestnú šľachetnosť a nejeden z nich si so sebou už zobral lístok a doniesol kúpený darček na zberné miesto, aby splnil isté malé želanie...

Empty

ODPORÚČAME

26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom
07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok