Vyhľadávanie:

Študentská kvapka 2004

Študentská kvapka 2004

Študentská kvapka

Už desiaty ročník akcie Študentská kvapka 2004, ktorý sa začal 11. októbra a potrvá do 17. novembra tohto roku, pripravil v našom meste Územný spolok Slovenského Červeného kríža Košice-mesto.

Spoluorganizátormi podujatia sú košické univerzity a vysoké školy a tiež stredné zdravotné školy na Kukučínovej a Moyzesovej ulici. Vlani sa do akcie zapojilo 972 študentov zo siedmich vysokých a tridsiatich dvoch stredných škôl, z toho prvodarcov bolo 388, čo oproti prvému ročníku podujatia predstavovalo viac než štvornásobok.

Odbery sa uskutočňujú na Transfuziologickom oddelení FNsP na Triede SNP č. 1 každý pracovný deň od 7.00 do 12.00, v piatok do 10.00 h. a na Hematologicko-transfuziologickom oddelení Nemocnice Košice-Šaca, a.s., 1. súkromnej nemocnice vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice pondelok, stredu a piatok od 7.00 do 10.30 h. Tu medzi prvými prišli darovať drahocennú tekutinu študenti 4. ročníka šačianskeho gymnázia.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...