KONTAKT  |    _eng _sk

Tréneri HC Košice ostávajú
           Pridané: 02.04.2007
Autor: Marián HUTŇAN
Kategória: 13/2007

Tréner extraligového HC Košice Ján Šterbák i jeho asistent Anton Tomko majú dôveru členov Správnej rady HC Košice aj naďalej a budú pokračovať v trénerskej práci s hokejovým klubom v najbližšej sezóne 2007/2008 aj napriek nesplnenému cieľu - účasti vo finále Slovnaft extraligy. Po včerajšom mimoriadnom zasadnutí Správnej rady HC Košice to pre Oceľ východu potvrdila viceprezidentka občianskeho združenia Hokejový Club Košice a členka správnej rady združenia Elena Petrášková, asistentka generálneho právneho zástupcu USSK.

"Tréner Šterbák predniesol správnej rade ústne hodnotenie sezóny a play off. Toto hodnotenie spracuje do podrobnej písomnej správy, ktorú predloží na najbližšie zasadnutie správnej rady v polovici apríla. Je skoro robiť závery už teraz," povedala E. Petrášková. Zároveň však pripustila zmeny v kádri extraligového HC: "Ak k nim dôjde, tak z dôvodu omladzovania. Rozhodovať však budeme tiež až v polovici apríla". Hra košického tímu v základnej časti extraligy bola podľa nej výborná, o čom svedčili aj najvyššie návštevy v Steel Aréne v rámci Slovenska.

"Play off je už iná hra, nevyšla nám. Keďže je to všetko ešte veľmi čerstvé, budeme to vyhodnocovať po vzájomných diskusiách v správnej rade. Nechceme robiť predčasné závery. Jedno je však isté. Aj naďalej chceme ponúkať perfektným košickým fanúšikom výborný a oku lahodiaci hokej. Z vypadnutia som veľmi smutná, no ideme ďalej," povedala. "Moje osobné poďakovanie, i celej správnej rady, patrí fanúšikom za ich skvelé povzbudzovanie. Veríme, že také divadlo a dobrý hokej, aký chlapci ukázali v poslednom semifinálovom zápase s Trenčínom na domácom ľade, budú vídať aj v novej sezóne 2007/2008."

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...