Vyhľadávanie:

U. S. Steel Košice na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

U. S. Steel Košice na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

Na najvýznamnejšom priemyslovom veľtrhu v strednej Európe, Medzinárodnom strojárskom veľtrhu, ktorý sa začal v pondelok 10. septembra v Brne, sa zúčastňuje aj spoločnosť U. S. Steel Košice. Účasť na päťdňovom podujatí je pre podnik príležitosťou posilniť vzťahy so súčasnými obchodnými partnermi a získať nové kontakty s potenciálnymi klientmi. Expozícia na ploche 150 metrov štvorcových má tvar zvitku a nesie sa v duchu motta Blízko k vám.

"Blízko k vám neznamená iba to, že sme váš lokálny partner. Znamená to, že chceme zintenzívniť spoločný dialóg, porozumieť vašim podnikateľským aktivitám a nepredávať vám iba oceľ, ale ponúknuť komplexné riešenia, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše výsledky. Chceme byť partnerom, vďaka ktorému sa zlepší vaša konkurencieschopnosť," uviedol na pondelkovom stretnutí so zákazníkmi v meste veľtrhu viceprezident USSK pre predaj a marketing Christian Korn.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...