KONTAKT  |    _eng _sk

U. S. Steel Košice získala ocenenie Najlepší globálny strategický partner za rok 2017
           Pridané: 30.04.2018
Autor: -ker-
Kategória: Aktuality

Spoločnosť U. S. Steel získala prestížne ocenenie Najlepší globálny strategický partner za rok 2017 od Samsung Group, ktorá je jedným z najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov na svete. Ako informoval Peter Dzurovčin, obchodný riaditeľ pre bielu techniku U. S. Steel Košice, ocenenie si zástupcovia košickej huty prevzali počas slávnostnej večere v Suwone v Južnej Kóreji 25. apríla 2018. Za spoločnosť Samsung sa na podujatí zúčastnili Senior viceprezident digital appliance business Seungwan Ko a viceprezidenti Yemok Yang a Kwangwon Bae z oblasti nákupu.

„Samsung na toto vyhodnotenie pozval zástupcov 12 dodávateľov z celého sveta, spomedzi ktorých bola práve spoločnosť U. S. Steel Košice, ako jediný zástupca z Európy, ocenená titulom najprofesionálnejší a najspoľahlivejší partner,” uviedol Dzurovčin. „Zástupcovia košickej firmy boli počas tohto večera až trikrát pozvaní na pódium aby prezentovali svoju spoločnosť a spoluprácu so Samsungom. Počas ceremoniálu navyše sedeli tesne po pravici predstaviteľov top manažmentu Samsung Group, čo je v Kóreji považované za prejav maximálnej úcty a rešpektu,” uvádza Peter Dzurovčin.

„Je to výsledok špecifického úsilia viacerých tímov z U. S. Steel Košice, ktoré sa v posledných niekoľkých rokoch sústredili na našich strategických zákazníkov. Ocenenie navyše podčiarkuje naše úsilie ostro zamerané na dodávky a bezpečnú výrobu pri zachovaní vynikajúcej kvality za rozumnú cenu. Som šťastný, že sme získali ocenenie, ktoré je vyvrcholením úsilia tisícok ľudí pracujúcich v našom košickom podniku,” povedal k tomu Scott Buckiso, prezident spoločnosti U. S. Steel Košice.

U. S. Steel Košice v súčasnosti spolupracuje s tromi výrobnými závodmi spoločnosti Samsung (jedným z oblasti veľkých domácich spotrebičov a dvomi výrobcami TV), no na základe dobrých skúseností spoločnosť Samsung pripravuje ďalšie rozšírenie tejto spolupráce pre továrne v Egypte a v Rusku.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu