Vyhľadávanie:

Steel_arena

U. S. Steel teší, že spolu s mestom pomohli nájsť silného partnera

U. S. Steel teší, že spolu s mestom pomohli nájsť silného partnera

Steel_arena

Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) sa prostredníctvom obchodnej spoločnosti Sport event, s.r.o. stal riadnym členom občianskeho združenia (o.z.) Košická aréna. Zmeny nastali minulý týždeň na mimoriadnom valnom zhromaždení o.z. Košická aréna. SOŠV získal 33,99 % podiel na hlasovacích právach, ktorým doposiaľ disponovali konatelia spoločnosti U. S. Steel Košice. "Železiarne" aj naďalej zostávajú čestným členom podľa stanov tohto občianskeho združenia, ktoré prevádzkuje multifunkčný komplex Steel aréna.

Primátor mesta Jaroslav Polaček (nezávislý), ktorý je zároveň druhým viceprezidentom o. z. Košická aréna, vyzdvihol na mimoriadnom VZ prínos a obetavosť predstaviteľov spoločnosti U. S. Steel Košice a poďakoval im za výbornú spoluprácu v predchádzajúcom období. “Ďakujem manažmentu spoločnosti U. S. Steel v zastúpení viceprezidenta Miroslava Kiraľvargu a viceprezidentky Eleny Petráškovej za to, že splnili svoj záväzok a získali pre Steel arénu nového silného partnera. Vďaka tomu môžeme pokračovať v začatých projektoch a zámeroch a navyše dokážeme priniesť do Košíc nové projekty na medzinárodnej úrovni," uviedol. Košického primátora teší, že so SOŠV na čele s jeho prezidentom Antonom Siekelom prichádza nielen do Steel arény, ale do celej metropoly východu významný partner.

"Som hrdý na to, že všetci spolu budeme opäť schopní vrátiť nášmu mestu a hokejovému štadiónu prestíž. Mesto s partnermi robí už mesiace všetko preto, aby pomohlo Steel aréne, spolupracujeme tiež s HC Košice. Vstup Sport Event, s.r.o. medzi členov o.z. Košická aréna však predstavuje v prvom rade obrovský záväzok pre nových členov.“

Prezident SOŠV Anton Siekel má ambíciu vytvoriť v Košiciach trvalo udržateľný plán rozvoja športu: "Máme veľký záujem o rozvoj športovej infraštruktúry v Košiciach, toto mesto si zaslúži, aby sme sem doniesli veľké projekty. Spoločne s našimi partnermi chceme spustiť reálne kroky k tomu, aby sme dokázali do Košíc pritiahnuť medzinárodné podujatia, ale i podujatia národného významu a ísť príkladom ostatným mestám na Slovensku. Víziou je realizovať trvalo udržateľný plán s perspektívou na päť až desať rokov.”

Spomínané zmeny sú vyústením spolupráce, ktorá sa začala v marci tohto roka podpisom Memoranda o porozumení medzi predstaviteľmi SOŠV a o.z. Košická aréna. Memorandum vtedy podpísal aj zástupca U. S. Steel v tomto občianskom združení.

“Teší nás, že sme v spolupráci s mestom našli nového silného partnera pre o.z. Košická aréna. Veríme, že budovanie športovej infraštruktúry je v dobrých rukách a naďalej chceme byť dobrým partnerom mesta a podporovateľom športových a kultúrnych podujatí pre lokálnu komunitu," skonštatoval viceprezident U. S. Steel Košice Miroslav Kiraľvarga

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...